Салонный фильтр MAHLE LAK293


Нет в наличии
420 грн.
Наличные:
420 грн
Безнал:
504 грн
Приватбанк:
421 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MAHLE LAK293 - Фильтр салона угольный

Большинство современных автомобилей комплектуются салонными фильтрами. Их главная задача состоит в задерживании частиц пыли, вредных веществ сгорания топлива и аллергенов, от попадания в салон автомобиля. При несвоевременной замене фильтрующего элемента, в воздух попадает большое количество бактерий, что негативно сказывается на здоровье водителя и пассажиров.
Компания Mahle является одним из
Читать полностью
Технічні параметри:

MAHLE LAK293 - Фільтр салону вугільний

Більшість сучасних автомобілів комплектуються салонними фільтрами. Їх головне завдання полягає в затримуванні частинок пилу, шкідливих речовин згорання палива і алергенів, від попадання в салон автомобіля. При несвоєчасній заміні фільтруючого елемента, в повітря потрапляє велика кількість бактерій, що негативно позначається на здоров'я водія та пасажирів.
Компанія Mahle є одним зі світових лідерів з виробництва фільтруючих елементів для легкових і вантажних автомобілів, а також сільськогосподарської та спецтехніки. Багаторічний досвід і власні розробки забезпечують високий попит, як на території України, так і в Європі. Салонні фільтри Mahle поставляються на конвеєр для первинної установки на чимало автомобілебудівних виробництв.
Салонні фільтри Mahle виготовляються на сучасному обладнанні і проходять жорсткий контроль якості, що не допускає потрапляння браку до кінцевого споживача. Фільтруючий елемент здатний вловлювати найдрібніші частинки пилу і утримувати їх протягом усього інтервалу між замінами. Дані фільтри розраховані на використання в самих екстремальних умовах, а їх ресурс відповідає стандартному інтервалу між ТО.

Вид
Угольный
Длина
235 (мм)
Ширина
209 (мм)
Высота
39 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MAHLE» в категории «Салонный фильтр»
Показать все модели