Моторное масло LIQUI MOLY OPTIMAL SYNTH 5W-30 4л 2345


Нет в наличии
807 грн.
Наличные:
807 грн
Безнал:
968 грн
Приватбанк:
827 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly OPTIMAL SYNTH 5W-30 4л 2345 - моторное масло

В ассортименте масел LIQUI MOLY, в линейке Optimal, появился новый продукт - моторное масло Optimal Synth 5W-30. Это HC-синтетическое всесезонное маловязкое моторное масло, произведенное по новейшим технологическим требованиям. Обладает отличными моющими свойствами благодаря высокому щелочному числу. Обеспечивает высокий уровень защиты и оптимальное смазывание деталей двигателя.
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly OPTIMAL SYNTH 5W-30 4л 2345 - моторна олива

У асортименті олив LIQUI MOLY, в лінійці Optimal, з'явився новий продукт - моторна олива Optimal Synth 5W-30. Це HC-синтетична всесезонна малов'язка моторна олива, вироблена за новітніми технологічними вимогами. Має відмінні миючі властивості завдяки високому лужному числу. Забезпечує високий рівень захисту і оптимальне змащування деталей двигуна. Олива задовольняє сучасним міжнародним стандартам API / ACEA. Популярність лінійка Optimal завоювала своїми неперевершеними властивостями і універсальністю застосування. Новинка повною мірою продовжує цю лінію. Завдяки одній з найпопулярніших вязкостей SAE 5W-30 і набору основних допусків автовиробників, дана олива була допустима для застосування в левовій частці автомобілів, які можна було зустріти на наших дорогах.

У ньому застосовані високотехнологічні базові оливи і новітній пакет присадок. Завдяки сучасним технологіям вдалося досягти оптимального балансу характеристик і властивостей, і при цьому отримати ще більш сучасні допуски автовиробників, тим самим ставши ще більш універсальною для застосування оливою.

Optimal Synth 5W-30 має офіційне схвалення Mercedes. Допуск MB 229.5 є необхідним для застосування в AMG. Це говорить про те, що Optimal Synth 5W-30 призначена для того щоб впоратися з найважчими умовами експлуатації. Вона здатна забезпечити надійне змащення при високих і низьких температурах, при цьому гарантуючи чудовий захист від зносу. Крім того, ця олива має допуски BMW (Longlife-01), OPEL GM-LL-A025 / GM-LL-B025 і Volkswagen (VW 502.00 / 505.00).

Новинка має прекрасну стійкість до старіння (окислення), тобто адаптована до низькоякісного палива. Крім того олива відрізняється чудовими миючими властивостями. Забезпечує високу надійність змащування при високих і низьких температурах і м'яку роботу двигуна. Optimal Synth 5W-30 є на сьогоднішній день однією з найбільш універсальних олив в асортименті LIQUI MOLY.

Тип
Синтетическое, HC - гидрокрекинг
Вязкость SAE
5W-30
Объем
4 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A3/B4
Классификация API
CF, SL
Допуск BMW
Longlife LL-01
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.5
Допуск Opel, General Motors
GM-LL-A-025, GM-LL-В-025
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 505 00, VW 502 00
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Дмитрий, 23.06.2016

    Подскажите подойдёт к лачетти 1,8 двигатель LDA.по допускам вроде подходит....

    Эксперт avtozvuk.ua

    подойдет


Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Моторное масло»
Показать все модели