Моторное масло LIQUI MOLY OPTIMAL SYNTH 5W-30 1л 2344


Нет в наличии
219 грн.
Наличные:
219 грн
Безнал:
263 грн
226 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly OPTIMAL SYNTH 5W-30 1л 2344 - моторное масло

В ассортименте масел LIQUI MOLY, в линейке Optimal, появился новый продукт - моторное масло Optimal Synth 5W-30. Это HC-синтетическое всесезонное маловязкое моторное масло, произведенное по новейшим технологическим требованиям. Обладает отличными моющими свойствами благодаря высокому щелочному числу. Обеспечивает высокий уровень защиты и оптимальное смазывание деталей двигателя.
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly OPTIMAL SYNTH 5W-30 1л 2344 - моторна олива

У асортименті олив LIQUI MOLY, в лінійці Optimal, з'явився новий продукт - моторна олива Optimal Synth 5W-30. Це HC-синтетична всесезонна малов'язка моторна олива, вироблена за новітніми технологічними вимогами. Має відмінні миючі властивості завдяки високому лужному числу. Забезпечує високий рівень захисту і оптимальне змащування деталей двигуна. Олива задовольняє сучасним міжнародним стандартам API / ACEA. Популярність лінійка Optimal завоювала своїми неперевершеними властивостями і універсальністю застосування. Новинка повною мірою продовжує цю лінію. Завдяки одній з найпопулярніших вязкостей SAE 5W-30 і набору основних допусків автовиробників, дана олива була допустима для застосування в левовій частці автомобілів, які можна було зустріти на наших дорогах.

У ньому застосовані високотехнологічні базові оливи і новітній пакет присадок. Завдяки сучасним технологіям вдалося досягти оптимального балансу характеристик і властивостей, і при цьому отримати ще більш сучасні допуски автовиробників, тим самим ставши ще більш універсальною для застосування оливою.

Optimal Synth 5W-30 має офіційне схвалення Mercedes. Допуск MB 229.5 є необхідним для застосування в AMG. Це говорить про те, що Optimal Synth 5W-30 призначена для того щоб впоратися з найважчими умовами експлуатації. Вона здатна забезпечити надійне змащення при високих і низьких температурах, при цьому гарантуючи чудовий захист від зносу.

Новинка має прекрасну стійкість до старіння (окислення), тобто адаптована до низькоякісного палива. Крім того олива відрізняється чудовими миючими властивостями. Забезпечує високу надійність змащування при високих і низьких температурах і м'яку роботу двигуна. Optimal Synth 5W-30 є на сьогоднішній день однією з найбільш універсальних олив в асортименті LIQUI MOLY.

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
5W-30
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный турбированный, дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A3/B4
Классификация API
CF, SL
Допуск BMW
Longlife LL-01
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.5
Допуск Opel, General Motors
GM-LL-A-025, GM-LL-В-025
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 505 00, VW 502 00
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Моторное масло»
Показать все модели