Очиститель топливной системы LIQUI MOLY PRO-LINE DIESEL-SYSTEM-INTENSIV-REINIGER 1л 7561


Нет в наличии
339 грн.
Наличные:
339 грн
Безнал:
407 грн
349 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly PRO-LINE DIESEL-SYSTEM-INTENSIV-REINIGER 1л 7561 - очиститель топливной системы

Объем: 1л

Pro-Line Diesel-System-Intensiv-Reiniger – это высокоэффективная комбинация присадок, предназначенная для быстрой и экономичной очистки топливной системы дизельных двигателей от нагара, шлаков и отложений. Специальные присадки обеспечивают защиту от коррозии и повышают воспламеняемость топлива. Предназначен для применения во всех
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly PRO-LINE DIESEL-SYSTEM-INTENSIV-REINIGER 1л 7561 - очисник паливної системи

Об'єм: 1л

Pro-Line Diesel-System-Intensiv-Reiniger - це високоефективна комбінація присадок, призначена для швидкого і економічного очищення паливної системи дизельних двигунів від нагару, шлаків і відкладень. Спеціальні присадки забезпечують захист від корозії і підвищують займистість палива. Призначений для застосування в усіх дизельних двигунах, оснащених будь-якими системами уприскування палива (у тому числі Common-Rail і насос-форсунка) з метою профілактики і для цілеспрямованого сервісного застосування при нестійкій роботі двигуна, низькій продуктивності, підвищеній димності, а також для усунення детонаційного стукоту. Обсяг для профілактичного та сервісного застосування: 1000 мл.

Профілактичне застосування: додавати до дизельного палива в інтервалах між технічними оглядами двигуна. Однієї ємності 1000 мл достатньо для 100 л палива.

Сервісне застосування: слід від'єднати паливопровід подачі і занурити його у флакон з дизельним очищувачем. Зворотний паливопровід слід при цьому перекрити або занурити його теж у флакон з дизельним очищувачем. Після чого слід запустити двигун і дати попрацювати двигуну на нерозбавленому дизельному очищувачі при різних оборотах. Після очищення слід зібрати всі ранніше розібрані з'єднання. При сильних забрудненнях процес очищення слід провести повторно. Продукт також може застосовуватися в професійних апаратах очищення паливних систем JetClean Tronic і JetClean Plus. Для цього слід залити в апарат 2-3 літри дизельного очисника. Всі подальші дії докладно описані в інструкції по застосуванню апаратів.

Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Очиститель топливной системы»
Показать все модели