Воздушный фильтр MAHLE LX1258


Заканчивается
250 грн.
Наличные:
250 грн
Безнал:
300 грн
251 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

MAHLE LX1258 - Воздушный фильтр

Компания MAHLE специализируется на производстве фильтрующих элементов для автомобилей и сельскохозяйственной техники. Вся готовая продукция соответствует требованиям международных стандартов ISO 9001. Воздушные фильтры подвергаются всем необходимым тестам, как на этапе производства, так и готовой продукции. Жесткий контроль исключает попадание брака к конечному потребителю.
Воздушные фильтры MAHLE
Читать полностью
Технічні параметри:

MAHLE LX1258 - Повітряний фільтр

Компанія MAHLE спеціалізується на виробництві фільтруючих елементів для автомобілів і сільськогосподарської техніки. Вся готова продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001. Повітряні фільтри піддаються всім необхідним тестам, як на етапі виробництва, так і готової продукції. Жорсткий контроль виключає потрапляння браку до кінцевого споживача.
Повітряні фільтри MAHLE забезпечують високу ступінь очищення повітря протягом усього періоду між плановими замінами. Такого результату вдалося досягти завдяки використанню високоякісної сировини. Для збільшення робочої поверхні, папір укладається за принципом гармошки. Щоб складки не втрачали свою форму, при регулярних перепадах тиску, на них наноситься шар спеціального клею. Захист від намокання реалізовано шляхом обробки фільтрувального паперу синтетичною смолою, яка стійка до води і хімічних сполук.
Повітряні фільтри MAHLE зупиняють і утримують в собі до 99,98% пилу, бруду, сажі. Вони підходять для експлуатації в екстремальних умовах з підвищеною забрудненістю повітря. Ущільнювальні елементи виготовлені з еластичного матеріалу і запобігають потраплянню повітря в обхід фільтра.

Тип
панельные
Длина
379.6 (мм)
Ширина
84.6 (мм)
Высота
57.3 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MAHLE» в категории «Воздушный фильтр»
Показать все модели