MicroUSB адаптер Cellular Line microusb flex FLEXICMICROUSB


Заканчивается
290 грн.
Наличные:
290 грн
Безнал:
348 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cellular Line microusb flex FLEXICMICROUSB - Адаптер
На данный момент выпускается очень много разнообразных смартфонов гаджетов и так далее. Но им не обойтись без дополнительных аксессуаров, таких как USB кабель. Он предназначен для синхронизации между устройствами, подзарядки, передачи данных и так далее. Также он подходит для подключения навигационных устройств, передачи данных на компьютер, либо подключение смартфона к головному устройству.
Читать полностью
Технічні параметри:

Cellular Line microusb flex FLEXICMICROUSB - Адаптер
На даний момент випускається дуже багато різноманітних смартфонів гаджетів і так далі. Але їм не обійтися без додаткових аксесуарів, таких як USB кабель. Він призначений для синхронізації між пристроями, підзарядки, передачі даних і так далі. Також він підходить для підключення навігаційних пристроїв, передачі даних на комп'ютер, або підключення смартфона до головного пристрою. Він просто необхідний тим хто багато часу проводить в дорозі. Ви зможете бути завжди на зв'язку адже Ваш гаджет буде заряджений. Зарядка проводиться від автомобільного прикурювача 12 вольт. Провідник виготовлений з міді високого очищення і покритий полівінілхлоридним еластичним ізолятором. Матеріал не завдає шкоди здоров'ю і не має неприємного запаху пластмаси. Така якість виготовлення дозволить користуватися ним довгі роки. Варто врахувати те що Жорсткий кабель, тримає форму і не заплутується ніж дуже зручний у використанні.
Варто зауважити той факт що з кабелем microusb flex забезпечується високошвидкісна передача даних, і швидка зарядка пристроїв.
Довжина кабелю 0.1 метра. З одного боку кабелю ви можете спостерігати класичний USB-роз'єм, а роз'єм microUSB - з іншого. Обидва роз'єми щільно закриті в міцному пластиці. При підключенні до пристрою кабель сидить міцно і не вискакує. Внутрішня частина самих роз'ємів спроектована таким чином, що при грубому поводженні не було ризику обриву проводу або перелому при сильно зігнутому кабелі.
Колір чорний

Тип
MicroUSB адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Cellular Line» в категории «Адаптер»
Показать все модели