Топливный фильтр WIX WF8034


Нет в наличии
101 грн.
Наличные:
101 грн
Безнал:
126 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

WIX WF8034 - Фильтр топлива

Топливный фильтр WIX пользуется большим спросом, как на территории Украины, так и за ее пределами, благодаря высокому качеству готовой продукции и приемлемой стоимости.
Топливные фильтры WIX предотвращают попадание в камеру сгорания не только механических загрязнений, но и воды. Автомобильная система дозирования и впрыска топлива очень чувствительна к качеству горючего, регулярности его подачи в
Читать полностью
Технічні параметри:

WIX WF8034 - Фільтр палива

Паливний фільтр WIX користуються великим попитом, як на території України, так і за її межами, завдяки високій якості готової продукції і прийнятній вартості.
Паливні фільтри WIX запобігають потраплянню в камеру згоряння не тільки механічних забруднень, але і води. Автомобільна система дозування і уприскування палива дуже чутлива до якості пального, регулярності його подачі в необхідному обсязі, і відсутності домішок. Навіть найдрібніші частинки пилу або бруду здатні вивести її з ладу і привести до дорогого ремонту.
Паливні фільтри WIX здатні зупиняти і затримувати механічні частинки розмір яких складає всього кілька мікронів. Високоякісна сировина, що використовується для виготовлення фільтруючого елемента, спеціальна укладка, для забезпечення максимально великої площі поверхні, що фільтрує, забезпечують високий рівень очищення протягом усього між сервісного інтервалу.
Фільтри WIX виготовляються на заводах з сучасним обладнанням. Кожна одиниця готового виробу чітко відповідає заявленим габаритним розмірам, що забезпечує чітку установку в посадочне місце і виключає можливість пропускання палива.

Внешний диаметр
56 (мм)
Внутренний диаметр 1
8 (мм)
Внутренний диаметр 2
8 (мм)
Высота
138 (мм)
Исполнение корпуса
проточный
Высота 1
138 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Здравствуйте. Подойдет этот фильтр на ваз 2115? Спасибо

    Богдан, 28.11.2016

    подойдет

    Ответ специалиста

Другие модели марки «WIX» в категории «Топливный фильтр»
Показать все модели