Заканчивается
56 грн.
Наличные:
56 грн
Безнал:
67 грн
58 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra D04S3150 - Отвертка "FULL STAR"

Отвертка классического типа D04S3150 "FULL STAR" от известной тайваньской торговой марки OMBRA. Тип шлиц – SLOTTED. Размерный номер – SL0,6х3. Длина рабочей части лезвия – 150 мм. Общая длина инструмента – 244 мм.
Компания OMBRA занимается производством инструмента и прочего оборудования, предназначенного для обслуживания и эксплуатации авто начиная с 1983 года. Головной офис вместе с мощностями
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra D04S3150 - Викрутка "FULL STAR"

Викрутка класичного типу D04S3150 "FULL STAR" від відомої тайванської торгової марки OMBRA. Тип шліц - SLOTTED. Розмірний номер - SL0,6х3. Довжина робочої частини леза - 150 мм. Загальна довжина інструменту - 244 мм.
Компанія OMBRA займається виробництвом інструменту та іншого обладнання, призначеного для обслуговування та експлуатації авто починаючи з 1983 року. Головний офіс разом з потужностями виробництва розташовані на батьківщині компанії - в Тайвані. За час свого існування компанія створила один з найбільших каталогів продукції, який володіє найширшим асортиментом в деяких товарних напрямках.
Представлений інструмент - викрутка класичного типу. Інструмент призначений для роботи з кріпильними з'єднаннями, що мають відповідне шлицевое поглиблення на капелюшку. Завдяки нескладній конструкції і простоті в експлуатації, інструмент отримав широке розповсюдження в самих різних середовищах майстрів і не тільки. Його з легкістю можна знайти в будь-якому будинку, квартирі.
Лезо виготовлено з високоякісної легованої сталі. Наконечник намагнічений і здатний самостійно утримувати кріплення. Ця невелика особливість значно спрощує роботу в важкодоступних місцях. Рукоять виготовлена ​​з міцного ABS пластику і покрита шаром гуми, яка підвищує зчеплення з долонею.

Тип
Отвертка
Конструкция
магнитные
Наконечник
шлиц
Длина стержня отвертки
150 (мм)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Отвертка»
Показать все модели