Отвертка ударная Ombra AG010055


Заканчивается
407 грн.
Наличные:
407 грн
Безнал:
488 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra AG010055 - Ударная отвертка

Отвертка ударно-поворотная AG010055 от популярной торговой марки OMBRA. Страна происхождения бренда – Тайвань. Количество предметов в комплекте – 5 шт. Наименования: отвертка ударная; 2 биты под крестообразный шлиц типа PHILLIPS – РН2, РН3; 2 биты под плоский шлиц типа SLOTTED – SL9, SL11. Материал – хромованадиевая сталь. Упаковка – металлический кейс.
Компания OMBRA занимается производством
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra AG010055 - Ударна викрутка

Викрутка ударно-поворотна AG010055 від популярної торгової марки OMBRA. Країна походження бренду - Тайвань. Кількість предметів в комплекті - 5 шт. Найменування: викрутка ударна; 2 біти під хрестоподібний шліц типу PHILLIPS - РН2, РН3; 2 біти під плоский шліц типу SLOTTED - SL9, SL11. Матеріал - хромованадіева сталь. Упаковка - металевий кейс.
Компанія OMBRA займається виробництвом інструменту та іншого обладнання, призначеного для обслуговування та експлуатації авто починаючи з 1983 року. Головний офіс разом з потужностями виробництва розташовані на батьківщині компанії - в Тайвані. За час свого існування компанія створила один з найбільших каталогів продукції, який володіє найширшим асортиментом в деяких товарних напрямках.
Ударно-поворотна викрутка є вузьконаправленим інструментом. Як і її класичний побратим використовується для роботи з різьбовими кріпильними з'єднаннями. Але на відміну від нього, метою інструменту є зрив закиснувших і прикипівших кріплень. І викрутка і біти здатні витримувати набагато більш серйозні навантаження, що дає можливість застосовувати по відношенню до них фізичну силу.
Всі комплектуючі набору зроблені з хромованадіевої сталі. Матеріал є одним з найбільш підходящих для створення інструменту подібного роду. Сплав не піддається корозії, має високу міцність, твердість, здатний переносити тривалі фізичні навантаження.
Зручний металевий кейс забезпечить надійне зберігання і транспортування.

Тип
Отвертка ударная
Конструкция
ударно-поворотные
Наконечник
под биты
Длина стержня отвертки
38 (мм)
Количество бит в комплекте
4 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Отвертка»
Показать все модели