Отвертка ударная Ombra D70P175


Есть в наличии (1-2 дня)
81 грн.
Наличные:
81 грн
Безнал:
97 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra D70P175 - Отвертка "FULL STAR"

Отвертка ударная D70P175 от популярного бренда – OMBRA. Страна происхождения компании – Тайвань. Тип шлица – крестообразный PHILLIPS. Размерный номер – РН1. Лезвие – двухкомпонентный материал. Рукоять – пластик + резина. Особенности: место под ключ.
Компания OMBRA занимается производством инструмента и прочего оборудования, предназначенного для обслуживания и эксплуатации авто начиная с 1983 года.
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra D70P175 - Викрутка "FULL STAR"

Викрутка ударна D70P175 від популярного бренду - OMBRA. Країна походження компанії - Тайвань. Тип шліца - хрестоподібний PHILLIPS. Розмірний номер - РН1. Лезо - двокомпонентний матеріал. Рукоять - пластик + гума. Особливості: місце під ключ.
Компанія OMBRA займається виробництвом інструменту та іншого обладнання, призначеного для обслуговування та експлуатації авто починаючи з 1983 року. Головний офіс разом з потужностями виробництва розташовані на батьківщині компанії - в Тайвані. За час свого існування компанія створила один з найбільших каталогів, який продукції володіє найширшим асортиментом в деяких товарних напрямках.
Силова викрутка є незамінним інструментом, використовуваним для демонтажу закиснувших або прикипівших кріпильних з'єднань. Викрутки даного типу активно використовують на станціях технічного обслуговування автомобілів, в автосервісах і автомайстеренях. Від класичної викрутки даний інструмент відрізняється не тільки специфікою застосування, але і більш потужною конструкцією. Шестигранний лезо проходить по всій довжині рукояті і вінчається металевої п'ятою на потиличнику рукояті. На ній є спеціальна ділянка, призначена для установки ріжкового ключа. З його допомогою можна посилити обертальний момент. Зручна рукоять з покриттям з гуми дає можливість з максимальною ефективність передавати на кріплення прикладені зусилля.

Тип
Отвертка ударная
Конструкция
ударные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Отвертка»
Показать все модели