Есть в наличии
3 грн.
Наличные:
3 грн
Безнал:
4 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Клемма типа лопатка Titan MDV1-250

Автомобильные терминалы имеют большое значение для транспорта. Несмотря на то, что сейчас развиваются беспроводные технологии такие элементы как коннекторы остаются популярными. От качества терминала будет зависеть работа всего электронного оборудование автомобиля. Во время выбора терминалов необходимо быть внимательным, от их качества будет зависеть качество передачи звука и качество передачи сигналов
Читать полностью
Технічні параметри:

Клеми типу лопатка Titan MDV1-250

Автомобільні термінали мають велике значення для транспорту. Незважаючи на те, що зараз розвиваються бездротові технології такі елементи як коннектори залишаються популярними. Від якості терміналу буде залежати робота всього електронного обладнання автомобіля. Під час вибору терміналів необхідно бути уважним, від їх якості буде залежати якість передачі звуку і якість передачі сигналів на техніку автомобіля.
Автомобільні термінали виробника Titan призначені для передачі значних величин постійного і змінного струму низької частоти. Клема являє собою затиск, який використовується для з'єднання проводу з джерелом живлення. Важливими характеристиками терміналу є параметри живлення, покриття контактів, а також наявність ізоляційних матеріалів. Такий маленький і непомітний елемент в автомобілі грає велику роль. Стан електропроводки транспортного засобу впливає на роботу всього електроустаткування, на їх надійність і продуктивність.
Розмір їх становить 0,5 - 1,5 мм. кв. (22 - 16 Ga).
Термінали в автомобілі - важлива частина для якісної передачі сигналу і відмінної роботи обладнання. Необхідно регулярно контролювати справність конекторів.

Додаткова інформація:
Ціна вказана за 1 шт.
Колір: червоний

Тип
Клеммы типа лопатка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Titan» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели