Вороток Ombra S23H21130


Заканчивается
38 грн.
Наличные:
38 грн
Безнал:
46 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra S23H21130 - Вороток Т-образный

Вороток Т-образный (с плавающей головкой) S23H21130 от OMBRA. Общая длина инструмента – 130 мм. Размер посадочного квадрата – 1/4". Материал – легированная сталь.
Вороток – один из ручных инструментов незаменимых при ремонте авто. Ключи данного типа имеют простую и удобную конструкцию, хорошо справляются с работами высокого уровня сложности.
При выборе воротка в первую очередь стоит обратить
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra S23H21130 - Вороток Т-подібний

Вороток Т-подібний (з плаваючою головкою) S23H21130 від OMBRA. Загальна довжина інструменту - 130 мм. Розмір посадкового квадрата - 1/4". Матеріал - легована сталь.
Вороток - один з ручних інструментів незамінних при ремонті авто. Ключі даного типу мають просту і зручну конструкцію, добре справляються з роботами високого рівня складності.
При виборі воротка в першу чергу варто звернути увагу на передбачувану сферу застосування. Для різних ситуацій кращий той чи інший підтип ключа. Модель S23H21130 відноситься до підтипу Т-образних воротків. Головка інструменту рухлива, що дозволяє закріпити її в необхідній точці щодо стрижня. Регулюючи довжину рукояті, збільшується або зменшується крутний момент, що в свою чергу дозволяє регулювати прикладену до кріплення силу.
Особливою відзнакою воротків від інших аналогічних ключів є можливість зміни насадок. По суті для даного ключа підходить більшість головок, що мають відповідний посадковий квадрат.
Важливо з чого виготовлений інструмент, від цього залежить як термін служби, так і зручність у використанні. S23H21130 проведений з легованої інструментальної сталі. Компоненти, що входять до сплав, роблять його стійким до корозії, більш пружним в порівнянні зі звичайною сталлю, зносостійким і стійким до механічних пошкоджень.
Воротки у великій кількості можна знайти на станціях технічного обслуговування автомобілів, де вони користуються великою популярністю через свою незамінність для ряду випадків.

Тип
С плавающей головкой
Присоединительный квадрат
1/4
Длина
130 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Вороток»
Показать все модели