Нет в наличии
3 грн.
Наличные:
3 грн
Безнал:
4 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Клеммы типа U Titan SV5-3.7 (1 шт.)
Технологии огромными темпами двигаются вперед, несмотря на появления беспроводных устройств и разнообразного новейшего оборудования, потребность в автомобильных терминалах всегда остается высокой. С виду небольшая малозаметная вещь, но от нее зависит качество и работоспособность подключенных устройств и оборудования. Клемма SV5-3.7 производится компанией Titan, она обладает высоким качеством изготовления и
Читать полностью
Клеми типу U Titan SV5-3.7 (1 шт.)
Технології величезними темпами рухаються вперед, не дивлячись на появу бездротових пристроїв і різноманітного новітнього обладнання, потреба в автомобільних терміналах завжди залишається високою. На вигляд невелика малопомітна річ, але від неї залежить якість і працездатність підключених пристроїв і обладнання. Клема SV5-3.7 виробляється компанією Titan, вона має високу якість виготовлення і надійність при використанні. Клема виготовлена з високоякісного металу який забезпечує чудову передачу цифрового сигналу від джерела до кінцевого споживача. Дана клема застосовується як затиск для з'єднання кабелю з автомобільним обладнанням. Призначається Titan SV5-3.7 для з'єднання кабелів діаметром 3,7 мм. Широкий температурний діапазон від 45 до +120 градусів, дозволяє використовувати клеми як в літню так і в зимову пору року. Після споювання клеми з кабелем, місце пайки закривається міцним ізолятором червоного або ж чорного кольору. Ізолятор служить для додаткового захисту, він має високу стійкість до хімічних і природніх впливів, тим самим надійно оберігаючи контакт від появи корозії.

Додаткова інформація:
Максимальна напруга: 600 В;
Максимальний струм: 48 А;
Матеріал клеми: мідь;
Ціна вказана 1 шт

Тип
Клеммы типа U
Бренд
Titan

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Titan» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели