Камера универсальная Challenger RVC Mini/NTCS v2


Нет в наличии
1987 грн.
Наличные:
1987 грн
Безнал:
2385 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Камера универсальная Challenger RVC Mini/NTCS v2

Цветная универсальная герметичная камера для ТВ-систем расширенного обзора со встроенным объективом. Камера обеспечивает передачу изображения в нормальном или зеркальном виде с помощью проводного дистанционного переключателя. Проста в установке. Можно устанавливать спереди или сзади автомобиля, в бампер или под стекло.

Камера Challenger RVC Mini/NTCS v2 является универсальной и предназначена для
Читать полностью
Технічні характеристики:

Камера універсальна Challenger RVC Mini/NTCS v2

Кольорова універсальна герметична камера для ТВ-систем розширеного огляду з вбудованим об'єктивом. Камера забезпечує передачу зображення в нормальному або дзеркальному вигляді за допомогою провідного дистанційного перемикача. Проста в установці. Можна встановлювати спереду або ззаду автомобіля, в бампер або під скло.

Камера Challenger RVC Mini/NTCS v2 є універсальною і призначена для установки на будь-який автомобіль. Камера спеціалізована з метою встановлення ззаду або спереду машини. Зображення з пристрою передається на монітор автомагнітоли або штатний екран і ін. Камера вмикається при включенні передачі заднього ходу, що сприяє більш безпечній парковці.
Володіє CMOS-матрицею з світлочутливістю 0,3 Люкс. Камера має високу роздільну здатність сенсора - 720х480 пікселів. CMOS-матриця камери і висока роздільна здатність запису дозволяють виводити на екран якісне і чітке зображення. Завдяки широкому куту огляду 135 градусів, універсальна камера захоплює все видимі області позаду транспортного засобу. Використовує систему кольоровості NTSC. Зображення передається в дзеркальному вигляді.
Камера призначена для роботи в широкому діапазоні температур - від -20 до +60 градусів. Розміри складають: 16/25, кріплення: 28,3 мм.
Камера заднього типу Challenger відноситься до провідних. Подібні пристрої мають провід, який протягнуть з задньої частини автомобіля до монітора для виведення зображення. Переваги подібних камер - безпека і оптимальна якість зображення. У комплект входить кабель під'єднання - RCA вихід.

Додатково:
- автокоррекция балансу білого.
- пульт ДУ.

Тип
бабочка
Тип матрицы
CMOS
Угол обзора
135
Установка
переключаемое
Светочувствительность
0.3
t° эксплуатации камеры ОТ (-)
20
t° эксплуатации камеры ДО (+)
60
Разрешение
720х480
Бренд
Challenger

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Challenger» в категории «Камера универсальная»
Показать все модели