Нет в наличии
940 грн.
Наличные:
940 грн
Безнал:
1128 грн
Приватбанк:
1065 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mitsumi DMD 500W 12volt - 220volt 07214 - Инвертор

Тип рабочей величины: Мощность
Допустимая пиковая мощность: 500.0 (Вт)
Номинальное входное напряжение: 12 В

Инве́ртор (DC/AC converter) — устройство для преобразования постоянного в переменный ток. с изменением величины частоты и/или напряжения. Обычно представляет собой генератор периодического напряжения, по форме приближённого к синусоиде, или дискретного
Читать полностью
Технічні параметри:

Mitsumi DMD 500W 12volt - 220volt 07214 - Інвертор

Тип робочої величини: Потужність
Допустима пікова потужність: 500.0 (Вт)
Номінальна вхідна напруга: 12 В

Інвертор (DC / AC converter) - пристрій для перетворення постійного на змінний струм. зі зміною величини частоти та / або напруги. Зазвичай являє собою генератор періодичного напруги, за формою наближеного до синусоїди, або дискретного сигналу.

Інвертори мають модифіковану синусоїду.

Ці інвертори використовувати треба з обережністю. Їх можна експлуатувати тоді, коли серед споживачів немає приладів з трансформаторними входами, електродвигуни та інші пристрої, що представляють індуктивний характер навантаження. Чим це загрожує? Загрожує це передчасним виходом з ладу ваших побутових приладів, тому при живленні їх несинусоидального струмом відбувається, в кращому випадку, втрата потужності, а в гіршому перегрів. З електронними приладами, що відстежують якість напруги, це може призвести до відмов.

Інвертори напруги із ступінчастим формою кривої вихідної напруги

Принцип побудови такого інвертора полягає в тому, що за допомогою попереднього високочастотного перетворення формуються однополярні ступінчасті криві напруги, що наближаються за формою до однополярної синусоидальной кривої з періодом, рівним половині періоду зміни вихідної напруги інвертора. Потім за допомогою, як правило, мостового інвертора однополярні ступінчасті криві напруги перетворяться в різнополярних криву вихідної напруги інвертора.

Тип
Инверторы
Номинальная мощность
500 (Вт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mitsumi» в категории «Инвертор»
Показать все модели