Инверторы Mitsumi DMD 500W 12volt - 220volt Постоянная синусоида 07219


Нет в наличии
2027 грн.
Наличные:
2027 грн
Безнал:
2433 грн
Приватбанк:
2297 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mitsumi DMD 500W 12volt - 220volt Постоянная синусоида 07219 - Инвертор

Тип рабочей величины: Мощность
Форма выходного напряжения: Чистая синусоида
Номинальное входное напряжение: 12 В


Инве́ртор (DC/AC converter) — устройство для преобразования постоянного в переменный ток. с изменением величины частоты и/или напряжения. Обычно представляет собой генератор периодического напряжения, по форме приближённого к
Читать полностью
Технічні параметри:

Mitsumi DMD 500W 12volt - 220volt Постійна синусоїда 07219 - Інвертор

Тип робочої величини: Потужність
Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
Номінальна вхідна напруга: 12 В


Інвертор (DC / AC converter) - пристрій для перетворення постійного на змінний струм. зі зміною величини частоти та / або напруги. Зазвичай являє собою генератор періодичного напруги, за формою наближеного до синусоїди, або дискретного сигналу.

Інвертори мають чисту синусоїду.

Ці інвертори використовуються без всяких обмежень. Їх можна експлуатувати тоді, коли серед споживачів є прилади з трансформаторними входами, електродвигуни та інші пристрої, що представляють індуктивний характер навантаження.

Інвертори з синусоїдальної формою вихідного напруги

Принцип побудови такого інвертора полягає в тому, що за допомогою попереднього високочастотного перетворення отримують напругу постійного струму, значення якого близько до амплітудному значенню синусоїдальної вихідної напруги інвертора. Потім цю напругу постійного струму за допомогою, як правило, мостового інвертора перетворюється в змінну напругу за формою, близьке до синусоидальному, за рахунок застосування відповідних принципів управління транзисторами цього мостового інвертора (принципи так званої «багаторазової широтно-імпульсної модуляції»). Ідея цієї «багаторазової» ШІМ полягає в тому, що на інтервалі кожного напівперіоду вихідної напруги інвертора відповідна пара транзисторів мостового інвертора комутується на високій частоті (багаторазово) при широтно-імпульсному управлінні. Причому тривалість цих високочастотних імпульсів комутації змінюється за синусоїдальним законом. Потім за допомогою високочастотного фільтра нижніх частот виділяється синусоїдальна складова вихідної напруги інвертора.

Тип
Инверторы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mitsumi» в категории «Инвертор»
Показать все модели