Нет в наличии
502 грн.
Наличные:
502 грн
Безнал:
602 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway AH020002 - Защитный кожух на крыло автомобиля

Защитный кожух Jonnesway AH020002 предназначен для монтажа на крыло автомобиля. Накладка используется во время регламентных и ремонтных работ в подкапотном пространстве автомобиля. Она способна предотвратить загрязнения и повреждения лакокрасочного покрытия. Кожух оснащен гибкими, ленточными магнитами, которые установлены в верхней части. Они позволяют с легкостью снимать и
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway AH020002 - Захисний кожух на крило автомобіля

Захисний кожух Jonnesway AH020002 призначений для монтажу на крило автомобіля. Накладка використовується під час регламентних і ремонтних робіт в підкапотному просторі автомобіля. Вона здатна запобігти забруднення і пошкодження лакофарбового покриття. Кожух оснащений гнучкими, стрічковими магнітами, які встановлені у верхній частині. Вони дозволяють з легкістю знімати і встановлювати даний виріб. Розмір моделі складає 1050 х 650 мм. Товщина виробу - 0.9 мм. Матеріалом виготовлення накладки послужила губчаста шкіра на вініловій основі. Внутрішня частина виконана з нетканого м'якого матеріалу. Захисний кожух зберігає свою гнучкість в температурних умовах до - 15 ° С.

Тайванська торгова марка JONNESWAY користується популярністю в багатьох країнах світу. Вона відрізняється справедливим і вигідним поєднанням високої якості і доступної вартості. Захисний кожух Jonnesway здатний захистити крило автомобіля від бруду і мастильних матеріалів завдяки спеціальному складу, який відштовхує бруд. Модель легка і компактна, тому легко поміститься в багажник або на полицю в гаражі. Дана накладка виконана в зеленому кольорі.

Цвет
зеленый
Ширина
65 (см)
Длина
105 (см)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Автомобильный тент»
Показать все модели