Есть в наличии (1-2 дня)
732 грн.
Наличные:
732 грн
Безнал:
878 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway P2716 - Переставные клещи

Классические переставные клещи P2716 от тайваньского бренда JONNESWAY. Длина инструмента составляет 400 мм. Угол губок по отношению к рукоятке - 45 градусов.
Клещи используются по аналогичному принципу с трубными/газовыми ключами. Применяются для удержания различных предметов, не имеющих специальный профиль. Преимуществом перед газовыми и другими разводными ключами, является особый «переставной»
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway P2716 - Переставні кліщі

Класичні переставні кліщі P2716 від тайванського бренду JONNESWAY. Довжина інструмента становить 400 мм. Кут губок по відношенню до рукоятки - 45 градусів.
Кліщі використовуються за аналогічним принципом з трубними/газовими ключами. Застосовуються для утримання різних предметів, що не мають спеціальний профіль. Перевагою перед газовими та іншими розвідними ключами, є особливий «переставной» механізм. Натискаючи на кнопку розташовану на шийці, оператор може моментально підігнати захоплення зіву під потрібний розмір. Цю операцію можна проводити безпосередньо на самій деталі. На губки нанесена спеціальна насічка, що перешкоджає прослизанню деталі під час захоплення. Завдяки ефекту важеля, створюваному досить довгими ручками, інструмент мінімізує кількість застосовуваних зусиль при роботі з деталлю. Особливо це актуально у випадках, коли є необхідність зірвати закисшу або прикипівшу гайку/болт, або ж навпаки, щільно зафіксувати.
Виготовляється P2716 зі спеціальної інструментальної сталі. Вона міцніше звичайної, більш гнучка і краще справляється зі згубним впливом корозії. Чохли на рукояті виготовляються з полімерного матеріалу. Він перешкоджає ковзанню інструменту під час роботи, зменшує тиск на руку і в цілому робить експлуатацію кліщів більш комфортною.
Чудово підходить як для професійного так і для побутового використання.

Длина
400 (мм)
Форма губок
L-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели