Мультимедийный центр Audison Bit Play HD Car HD Multimedia Player


Есть в наличии (1-2 дня)
18300 грн.
Наличные:
18300 грн
Безнал:
21961 грн
Кредит ПУМБ:
18542 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Audison Bit Play HD Car HD Multimedia Player - Медиапроигрыватель

Отношение сигнал/шум (1 В): 100 дБА
Коэффициент гармонических искажений (100 Гц, 4 Ом): 0,003 %
Номинал предохранителя: 3 А
Аналоговые аудиовыходы: 1 пара (RCA), уровень сигнала 1 В RMS
Цифровые аудиовыходы: 1 оптический TOSLINK (S/PDIF)
Функциональные возможности:
Управление со смартфона/планшета Android или iOS через приложение, Audison bit Play
Читать полностью
Технічні параметри:

Audison Bit Play HD Car HD Multimedia Player - Медіапрогравач

Відношення сигнал/шум (1 В): 100 дБА
Коефіцієнт гармонійних спотворень (100 Гц, 4 Ом): 0,003%
Номінал запобіжника: 3 А
Аналогові аудіовиходи: 1 пара (RCA), рівень сигналу 1 В RMS
Цифрові аудіовиходи: 1 оптичний TOSLINK (S / PDIF)
Функціональні можливості:
Управління зі смартфона / планшета Android або iOS через додаток, Audison bit Play HD App
Можливість установки внутрішнього покупного HDD / SSD
Діапазон частот: 20 - 20000 Гц
Підтримувані формати аудіофайлів: MP3, AAC, OGG, WAVE, FLAC
Підтримуваний дозвіл аудіофайлів: 24 біт / 96 кГц (макс.)
Підтримуваний дозвіл відеофайлів: 1080i / 1080p (макс.)
Підтримувані формати зображень: JPG, BMP, PNG, GIF
Цифровий відеовихід: HDMI (1.3)
Аналоговий відеовихід: Композитний (RCA)
Підключення до зовнішніх пристроїв: 2 USB-роз'єму (2.0) для запам'ятовуючих USB-пристроїв, 1 USB-роз'єм для оновлення "" прошивки "" (firmware) і підключення комплектного модуля Wi-Fi (802.11n), 1 роз'єм LAN 10/100 Мбіт / с Ethernet (RG45), 1 роз'єм AC Link 1 роз'єм для панелі управління DRC (опція), 1 роз'єм для узгодження з OEM-інтерфейсом
Габаритні розміри (ДхШхВ): 249 x 98 x 41 мм
Вага: 0,9 кг
Пульт ДУ: USR (базовий набір функцій) ARC (повний набір функцій)

Bit Play HD здатний відтворювати самий різний медіаконтент з HD-якістю: аудіо, відео, фото. Однак насамперед це плеєр з аудіофільских родоводу Audison, готовий стати безкомпромісним джерелом звучання для підсилювачів і динаміків як завгодно високого рівня. Плеєр включається в аудіосистему додатково до наявного джерела відтворення - яким найчастіше виявиться штатний головний пристрій. В силу компактних розмірів і відсутності органів управління на корпусі, bit Play HD можна розмістити в будь-якому бажаному місці - наприклад, в бардачку. Підтримується відтворення музичних файлів різного формату: як стислих (MP3 і т.д.), так і lossless (стиснення без втрат) FLAC, а також незжатих WAVE. Навіть при відтворенні файлів стандартного дозволу (16 біт / 44,1 кГц, як у компакт-диска CD-DA) якість звучання відповідає найвищим стандартам, а використання HD-аудіофайлів дозволом до 24 біта / 96 кГц (макс.) Підніме планку якості ще вище. Плеєр оснащений цифровим оптичним аудіовиходом TOSLINK, а також парою аналогових виходів.
Відтворення відеофайлів також відрізняється "всеядністю" і підтримкою HD-роздільної здатності 1080p. Відеовиходи включають цифровий HDMI і аналоговий композитний.
Звукові гідності bit Play HD найбільш повно розкриваються при побудові повністю цифрового аудиотракта Audison Full DA. У цьому випадку плеєр підключається до процесора або підсилювача з цифровим входом по цифровому TOSLINK-кабелю. Поряд з найкращою якістю звучання, застосування TOSLINK приносить відмінну перешкодозахищеність при передачі аудіосигналу в автомобілі. При такій конфігурації штатний головний пристрій підключається на аналоговий вхід процесора або підсилювача, виступаючи одним з двох доступних для вибору джерел. Bit Play HD підтримує інтерфейс AC Link і панель управління DRC для повної інтеграції в аудіосистему з різними цифровими пристроями DRC. Разом з тим, наявність аналогових аудіовиходів і дуже гнучкі можливості управління відкривають воістину безмежні простори для побудови аудіосистеми з bit Play HD в ролі високоякісного джерела відтворення.
Плеєр комплектується двома пультами ДУ: зі скороченим і повним набором функцій. Управління через пульт ДУ вимагає виведення інформації на зовнішній монітор: штатний або покупної. Екранне меню оптимізовано для легкого поводження в автомобілі. Відмінною альтернативою виступає управління плеєром через смартфон або планшет, що працюють під управлінням Android або iOS (Apple). Для цього використовується сенсорний екран мобільного пристрою, а також безкоштовний додаток Audison bit Play HD App або альтернативні, наприклад, BubbleUPnP для Android або ArkMC LITE для Android і iOs.
Можливості підключення включають USB-роз'єми для зовнішніх запам'ятовуючих USB-пристроїв (карти пам'яті, або зовнішні жорсткі диски), а також бездротову мережу Wi-Fi для зв'язку з портативними пристроями, з підтримкою потокової передачі DLNA. При бажанні можна зберігати медіаданні також в самому плеєрі: всередині корпусу розташований захищений від вібрацій відсік для установки покупного 2,5 "жорсткого диска (HDD / SSD) об'ємом до 2 Тб з інтерфейсом SATA.
Будучи найбільш розвиненим високоякісним джерелом відтворення для сучасної автомобільної аудіосистеми, bit Play HD готовий до подальшого розширення свого функціоналу шляхом оновлення керуючої мікропрограми firmware (прошивки).
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Audison» в категории «Мультимедийный центр»
Показать все модели