Мультимедийный центр Audison Bit Play HD Car HD Multimedia Player


Нет в наличии
20000 грн.
Наличные:
20000 грн
Безнал:
24002 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Audison Bit Play HD Car HD Multimedia Player - Медиапроигрыватель

Отношение сигнал/шум (1 В): 100 дБА
Коэффициент гармонических искажений (100 Гц, 4 Ом): 0,003 %
Номинал предохранителя: 3 А
Аналоговые аудиовыходы: 1 пара (RCA), уровень сигнала 1 В RMS
Цифровые аудиовыходы: 1 оптический TOSLINK (S/PDIF)
Функциональные возможности:
Управление со смартфона/планшета Android или iOS через приложение, Audison bit Play
Читать полностью
Технічні параметри:

Audison Bit Play HD Car HD Multimedia Player - Медіапрогравач

Відношення сигнал/шум (1 В): 100 дБА
Коефіцієнт гармонійних спотворень (100 Гц, 4 Ом): 0,003%
Номінал запобіжника: 3 А
Аналогові аудіовиходи: 1 пара (RCA), рівень сигналу 1 В RMS
Цифрові аудіовиходи: 1 оптичний TOSLINK (S / PDIF)
Функціональні можливості:
Управління зі смартфона / планшета Android або iOS через додаток, Audison bit Play HD App
Можливість установки внутрішнього покупного HDD / SSD
Діапазон частот: 20 - 20000 Гц
Підтримувані формати аудіофайлів: MP3, AAC, OGG, WAVE, FLAC
Підтримуваний дозвіл аудіофайлів: 24 біт / 96 кГц (макс.)
Підтримуваний дозвіл відеофайлів: 1080i / 1080p (макс.)
Підтримувані формати зображень: JPG, BMP, PNG, GIF
Цифровий відеовихід: HDMI (1.3)
Аналоговий відеовихід: Композитний (RCA)
Підключення до зовнішніх пристроїв: 2 USB-роз'єму (2.0) для запам'ятовуючих USB-пристроїв, 1 USB-роз'єм для оновлення "" прошивки "" (firmware) і підключення комплектного модуля Wi-Fi (802.11n), 1 роз'єм LAN 10/100 Мбіт / с Ethernet (RG45), 1 роз'єм AC Link 1 роз'єм для панелі управління DRC (опція), 1 роз'єм для узгодження з OEM-інтерфейсом
Габаритні розміри (ДхШхВ): 249 x 98 x 41 мм
Вага: 0,9 кг
Пульт ДУ: USR (базовий набір функцій) ARC (повний набір функцій)

Bit Play HD здатний відтворювати самий різний медіаконтент з HD-якістю: аудіо, відео, фото. Однак насамперед це плеєр з аудіофільских родоводу Audison, готовий стати безкомпромісним джерелом звучання для підсилювачів і динаміків як завгодно високого рівня. Плеєр включається в аудіосистему додатково до наявного джерела відтворення - яким найчастіше виявиться штатний головний пристрій. В силу компактних розмірів і відсутності органів управління на корпусі, bit Play HD можна розмістити в будь-якому бажаному місці - наприклад, в бардачку. Підтримується відтворення музичних файлів різного формату: як стислих (MP3 і т.д.), так і lossless (стиснення без втрат) FLAC, а також незжатих WAVE. Навіть при відтворенні файлів стандартного дозволу (16 біт / 44,1 кГц, як у компакт-диска CD-DA) якість звучання відповідає найвищим стандартам, а використання HD-аудіофайлів дозволом до 24 біта / 96 кГц (макс.) Підніме планку якості ще вище. Плеєр оснащений цифровим оптичним аудіовиходом TOSLINK, а також парою аналогових виходів.
Відтворення відеофайлів також відрізняється "всеядністю" і підтримкою HD-роздільної здатності 1080p. Відеовиходи включають цифровий HDMI і аналоговий композитний.
Звукові гідності bit Play HD найбільш повно розкриваються при побудові повністю цифрового аудиотракта Audison Full DA. У цьому випадку плеєр підключається до процесора або підсилювача з цифровим входом по цифровому TOSLINK-кабелю. Поряд з найкращою якістю звучання, застосування TOSLINK приносить відмінну перешкодозахищеність при передачі аудіосигналу в автомобілі. При такій конфігурації штатний головний пристрій підключається на аналоговий вхід процесора або підсилювача, виступаючи одним з двох доступних для вибору джерел. Bit Play HD підтримує інтерфейс AC Link і панель управління DRC для повної інтеграції в аудіосистему з різними цифровими пристроями DRC. Разом з тим, наявність аналогових аудіовиходів і дуже гнучкі можливості управління відкривають воістину безмежні простори для побудови аудіосистеми з bit Play HD в ролі високоякісного джерела відтворення.
Плеєр комплектується двома пультами ДУ: зі скороченим і повним набором функцій. Управління через пульт ДУ вимагає виведення інформації на зовнішній монітор: штатний або покупної. Екранне меню оптимізовано для легкого поводження в автомобілі. Відмінною альтернативою виступає управління плеєром через смартфон або планшет, що працюють під управлінням Android або iOS (Apple). Для цього використовується сенсорний екран мобільного пристрою, а також безкоштовний додаток Audison bit Play HD App або альтернативні, наприклад, BubbleUPnP для Android або ArkMC LITE для Android і iOs.
Можливості підключення включають USB-роз'єми для зовнішніх запам'ятовуючих USB-пристроїв (карти пам'яті, або зовнішні жорсткі диски), а також бездротову мережу Wi-Fi для зв'язку з портативними пристроями, з підтримкою потокової передачі DLNA. При бажанні можна зберігати медіаданні також в самому плеєрі: всередині корпусу розташований захищений від вібрацій відсік для установки покупного 2,5 "жорсткого диска (HDD / SSD) об'ємом до 2 Тб з інтерфейсом SATA.
Будучи найбільш розвиненим високоякісним джерелом відтворення для сучасної автомобільної аудіосистеми, bit Play HD готовий до подальшого розширення свого функціоналу шляхом оновлення керуючої мікропрограми firmware (прошивки).
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Audison» в категории «Мультимедийный центр»
Показать все модели