Есть в наличии (1-2 дня)
8546 грн.
Наличные:
8546 грн
Безнал:
10256 грн
Приватбанк:
10025 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

Focal Integration IFBMW-SUB.V2 - Сабвуфер
Это плоский сабвуферный динамик, от компании Focal, предназначен для установки в штатное место автомобилей BMW, полностью совместимы с популярными моделями: 1 Series, 3 Series, 5 Series и X1. Применение для достижения полновесного звучания с основательным басовым фундаментом. Подключаются как к магнитоле, так и к внешнему усилителю мощности. Для монтажа есть четыре точеные отверстия, разъем для
Читать полностью
Технічні параметри:

Focal Integration IFBMW-SUB.V2 - Сабвуфер
Це плоский сабвуферний динамік, від компанії Focal, призначений для установки в штатне місце автомобілів BMW, повністю сумісні з популярними моделями: 1 Series, 3 Series, 5 Series і X1. Застосування для досягнення повноцінного звучання з грунтовним бас фундаментом. Підключаються як до магнітоли, так і до зовнішнього підсилювача потужності. Для монтажу є чотири точені отвори, роз'єм для підключення і малу монтажну глибину, як і в штатній версії.
Це безкорпусний сабвуфер, зі кошиком чорного кольору, яка виготовлена ​​з міцного полімеру ABS. Діаметр динаміка 200 мм, це 8 дюймів. Діапазон відтворюваних частот від 38 Гц до 200 Гц і рівень чутливості 90.5 Дб. Дифузор сабвуфера посилений виготовлений з поліпропілену, чорного кольору, забезпечує глибокий і контрольований бас. Він підвішений і відцентровано широким гумовим підвісом. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 90 Вт, а максимальна заявлена ​​потужність - 180 Вт. Магнітна система сабвуфера представлена ​​звуковою котушкою, діаметром 40 мм, з номінальним опір 3.6 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.
У комплект входить сабвуферний динамік, захисна сітка, кріплення.

Размер
8" (20см)
Вид
сабвуферный динамик
Количество динамиков
1
Количество катушек
однокатушечные
Номинальная мощность RMS
90 (Вт)
Исполнение
круглые
Корзина динамика
литая
Материал диффузора
полипропилен
Цвет диффузора
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Focal» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели