Червячный хомут CarLife HC10-16


Есть в наличии
4 грн.
Наличные:
4 грн
Безнал:
5 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CarLife HC10-16 - Хомут

Материал - нержавеющая сталь
Наличие резиновой прокладки - нет
Тип хомута - червячный
Размер - 10-16.9 мм
Ширина полосы - 9 мм
Металлические хомуты CarLife – это хорошо зарекомендовавшие себя крепежные элементы, которые обеспечивают высокую прочность и герметичность соединений. Металлические хомуты применяются достаточно широко и особенно востребованы в автомобильной промышленности, а также в
Читать полностью
Технічні параметри:

CarLife HC10-16 - Хомут

Матеріал - нержавіюча сталь
Наявність гумової прокладки - ні
Тип хомута - черв'ячний
Розмір - 10-16,9 мм
Ширина смуги - 9 мм
Металеві хомути CarLife - це елементи кріплення, що добре зарекомендували себе, і які забезпечують високу міцність і герметичність з'єднань. Металеві хомути застосовуються досить широко і особливо затребувані в автомобільній промисловості, а також в роботах по установці сантехнічних, вентиляційних та опалювальних систем. За допомогою таких хомутів можна легко поєднати різні трубки, шланги, циліндри та інші елементи, які мають круглий профіль.
Черв'ячний тип з'єднання хомута характеризується надійністю, простотою у використанні і високим моментом затяжки. Конструкція черв'ячного хомута передбачає наявність своєрідної різьби у вигляді насічок на тілі хомута, а також затягуючого болта з шестигранною головкою і плоским шліцом. Шляхом закручування болта здійснюється затягування хомута. Завдяки наявності болта, що має і шестигранний профіль головки, і внутрішній шліц Slot, є можливість затягувати болт за допомогою викрутки або торцевої головки, що допоможе домогтися максимального ступеня фіксації.
Хомути виготовлені з нержавіючої сталі, яка має високі механічні характеристиками і не схильна до корозії. Відповідно, якщо такий хомут буде встановлений на вулиці або в умовах агресивного середовища, він довгий час не втратить своїх якостей.
Металеві хомути вигідно відрізняються від пластикових здатністю витримувати значні навантаження, можливістю забезпечувати високий момент затяжки, а також можливістю багаторазового використання.

Тип
Червячный хомут
Материал
оцинкованный металл
Использование
многоразовые
Цвет
серый
Ширина
9 (мм)
Минимальный диаметр
10 (мм)
Максимальный диаметр
16.9 (мм)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CarLife» в категории «Хомуты»
Показать все модели