Клещи переставные Бригадир Professional 200 мм 50-010


Нет в наличии
82 грн.
Наличные:
82 грн
Безнал:
98 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бригадир Professional 200 мм 50-010 - Клещи переставные

Материал: легированная сталь
Длина: 200 мм
Твердость: 72 HRC
Вес: 320 гр

Клещи переставные "Brigadier Professional", 200 мм - это профессиональный инструмент, предназначенный для удержания, закручивания, заворачивания и отворачивания материала. Клещи также могут использоваться в качестве разводного ключа.

Губки клещей имеют S-образную форму, которая
Читать полностью
Технічні параметри:

Бригадир Professional 200 мм 50-010 - Кліщі переставні

Матеріал: легована сталь
Довжина: 200 мм
Твердість: 72 HRC
Вага: 320 гр

Кліщі переставні "Brigadier Professional", 200 мм - це професійний інструмент, призначений для утримання, закручування, загортання і відвернення матеріалу. Кліщі також можуть використовуватися як розвідний ключ.

Губки кліщів мають S-подібну форму, яка покращує зажим круглих деталей. Також, на губах є щербини, які покращують захоплення, і перешкоджають випадання деталі або вислизання матеріалу. Корпус кліщів створений з легованої сталі, яка запобігає виникненню тріщин і відколів при падінні. Хромоване покриття виключає корозію металу.

Рукоятки мають прогумоване покриття, яке перешкоджає вислизанню і підвищує комфорт при роботі. Кліщі переставні "Brigadier Professional" часто використовують для захоплення як металевих, так і пластикових труб.

Товщина губок даних кліщів дозволяє працювати ними у важкодоступних місцях. Відсутність люфту на шарнірному з'єднанні і якість сталі підкреслюють професійне виконання даного інструменту, а також забезпечують необмежений термін служби даного інструменту. Кліщі переставні "Brigadier Professional" створені на Дніпропетровському заводі промислового обладнання згідно ГОСТам та виготовлені відповідно до СНИП 2.04.05-91.

Длина
200 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Бригадир» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели