Снят с производства
4426 грн.
Наличные:
4426 грн
Безнал:
5312 грн
Приватбанк:
5027 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Whistler WH-559ST+ - Радар-детектор

Диапазон принимаемых волн: 800 - 1100 Нм
БЛОКИ РАДИО ДЕТЕКТИРОВАНИЯ АНТИРАДАРОВ
X-диапазон: 10500 – 10550 МГц
K-диапазон: 24050 – 24250 МГц
Ka-диапазон: 33400 – 36000 МГц
VG-2-диапазон: Есть
Голосовое оповещение: Есть
Тип радар-детектора: Проводной
Короткоимпульсный режим POP™: Есть
Импульсный режим: Instant-On (X)
Тип приемника: супергетеродин
Обработка
Читать полностью
Технічні параметри:

Whistler WH-559ST+ - Радар-детектор

Діапазон хвиль: 800 - 1100 Нм
БЛОКИ РАДІО ДЕТЕКТУВАННЯ антирадари
X-діапазон: 10500 - 10550 МГц
K-діапазон: 24050 - 24250 МГц
Ka-діапазон: 33400 - 36000 МГц
VG-2-діапазон: Є
Голосове сповіщення: Є
Тип радар-детектора: Провідний
Короткоімпульсний режим POP™: Є
Імпульсний режим: Instant-On (X)
Тип приймача: супергетеродин
Обробка сигналу: цифрова
ЕЛЕКТРО МЕХАНІЧНА ЧАСТИНА РАДАР ДЕТЕКТОРА
Робоча напруга: 12 - 15 В
Струм: 250 мА
Режим роботи: -20°С до + 80°С
Підвищена чутливість: Є
Габаритні розміри: Є
Вага: Є
Голосові попередження: Є (Руське)
Вид кріплення: Присосок
Країна виробник: Філіппіни
Гарантія: 1 рік

Whistler WH-559ST GPS Plus - просунута модель в новітній лінійці пристроїв від компанії Whistler ST. Цю серію об'єднують ефективні моделі радар-детекторів проти "Стрілки", де відмітними особливостями Whistler WH-559ST GPS Plus можна виділити високу ефективність з прийому сигналів і широкі функціональні можливості, які поєднуються з привабливою ціною.

Детектування випромінювань від радарного комплексу "Стрілка-СТ" стало складним завданням для більшості сучасних антирадарів. Це відповідно принесло чимало проблем для водіїв. Модель Whistler WH-559ST Ru GPS це відмінне і гідне рішення проблеми. Начинка пристрою дозволить Улав "Стрілку" на відстані до 1000 метрів, при досить впевненому виявленні на дистанції 450-650 метрів. Остаточні налаштування і тестування представленої моделі проти "Стрілки" вироблялися в реальних дорожніх ситуаціях Москви і Московської області. Що дає можливість гарантувати реальне і чітка відповідність заявлене виробником.

Крім "Стрілки", Whistler WH-559ST GPS Plus надійно застереже вас і від будь-яких інших поліцейських радарів. Він буде ефективно їх виявляти у всіх застосовуваних сьогодні поліцією радіочастотних діапазонах, вловлює всі радари, що працюють в імпульсному режимі, в тому числі і лазерні радари. Крім того, передбачений режим з виявлення детекторів режиму VG-2. За рахунок низької потужності випромінювання від Whistler WH-559ST GPS Plus прилад залишається практично невловимим для подібних приладів.

Необхідно підкреслити, що радар-детектори проти "Стрілки" Whistler WH-559ST Ru GPS гарантує точність реагування на камери. При цьому проводиться захист від усіляких помилкових спрацьовувань, що забезпечується за допомогою цілого комплексу рішень, який містить в собі режими фільтрації у всіх діапазонів, а також індикацію лазерного випромінювання. Діапазони відключаються, Втроенная міські режими для експлуатації в умовах мегаполісу. Завдяки чому, при експлуатації Whistler WH-559ST GPS Plus, не відволікатиме вас через дрібниці.

Пристрій здатне до поддержжке візуального і голосового оповіщення. Візуальне при цьому забезпечується світлодіодною індикацією на тектових дисплеї, на який виводитиметься інформація про виявлення випромінювання, його інтенсивність, а також про робочі режими антирадара. Запропонована користувачеві інформація продублюйте ще й голосовими повідомленнями, які можна налаштувати російською, українською, казахською та англійською мовами. Завдяки вбудованому модулю GPS ви можете налаштовувати гучність голосових повідомлень і включати автоматичне відключення залежно від швидкості руху автомобіля. Також функція GPS надає можливість застосовувати встановлену в Whistler WH-559ST GPS Plus базу даних з розташуванням радарних комплексів "Стрілка-СТ" по всій території Росії, яку можна легко оновлювати. Для цього передбачена можливість підключати пристрій до комп'ютера через інтерфейс USB.

GPS-модуль
Нет
Вид установки
Внешний (портативный)
Голосовое оповещение
Есть
Цвет корпуса
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Whistler» в категории «Антирадар»
Показать все модели