Галогенная лампа ISKRA ALL WEATHER H4 12V 60/55W P43t (1 шт.)


Нет в наличии
42 грн.
Наличные:
42 грн
Безнал:
50 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Iskra ALL WEATHER H4 12V 60/55W P43t - автолампа галогеновая
Лампочка галогенная капсульная, серии All Weather, предназначены для использования в районах с дождевым и туманным климатом, поскольку их применение способствует лучшей видимости при плохих метеорологических условий. Повышается безопасность и комфорт передвижения в любое время суток и при любых погодных условиях. Установка таких лампочек очень проста, Вы это можете сделать
Читать полностью
Технічні параметри:

Iskra ALL WEATHER H4 12V 60/55W P43t - автолампа галогенова
Лампочка галогенова капсульна, серії All Weather, призначена для використання в районах з дощовим і туманним кліматом, оскільки їх застосування сприяє кращої видимості при поганих метеорологічних умов. Підвищується безпека і комфорт пересування в будь-який час доби і за будь-яких погодних умовах. Установка таких лампочок дуже проста, Ви це можете зробити самостійно, в домашніх умовах, головне не доторкатися до колби лампочки, що б не залишати відбитки пальців, а так само бажане її попередньо протерти спиртом. Її можна встановлювати в головну оптику для далекого і ближнього світла. Діаметр трохи більше 16.5 мм, а довжина 55 мм.
Така лампочка підійде тільки в рефлекторні фари з цоколем типу Н4/P43t, фланцеве з жорсткий доступом на розташування спіралі щодо фланця, а значить, можна розміщувати її точно у фокусі відбивача, ближній і далекий світ поєднаний. При ближньому світлі споживана потужність 55 Вт, сила світлового потоку 1000 Лм, а при дальньому світла потужність 60 Вт, сила світлового потоку 1650 Лм. Лампочка галогенова капсульна з пофарбованої скляною колбою, в жовтий колір, це дає яскраве жовте світіння. Пофарбований кінчик колби, як ковпачок, дозволяє поширяться світла тільки в сторони. Робоча напруга 12 В, встановлюється в легкові автомобілі.
У комплект входить дві лампочки.

Тип
Галогенная лампа
Цоколи H
H4
Головной свет
ближний свет, дальний свет
В комплекте
1 лампа
Цвет свечения
желтый
Цвет колбы
не окрашена, желтый
Мощность
60, 55
Напряжение
12
Цоколи P
P43t
Световой поток
1650
Количество контактов
3
Упаковка
блистер
Серия
ALL WEATHER
Страна производитель
Китай
Бренд
ISKRA

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Световые и цветовые характеристики-без нареканий. Долговечность-увы. 3.5 месяца в абсолютно щадящем режиме(макс 3,5 часа в режиме ближнего света) Минус одна лампа. ближний сгорел.

  Роман, 29.03.2018

  Поставив дані лампи після філівсів ради експерименту. Світять приємним жовтуватим світлом, особливо непогано в дощ, пробивають непогано. Світло не яскравіше чим від білих ламп, але більш чітке. Купівлею задоволений, можу рекомендувати.

  Юрий, 03.02.2018

  Купил 2 лампочки. Поставил на авто. Покупкой доволен. Свет отличный, даже лучше чем у некоторых дорогих брендов. Спасибо.

  Александр, 15.10.2016

Другие модели марки «ISKRA» в категории «Галогенная лампа»
Показать все модели