Ароматизатор Aroma Car Clips LEMON 377 4x5г


Есть в наличии (1-2 дня)
60 грн.
Наличные:
60 грн
Безнал:
75 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Aroma Car Clips Lemon (377) - Ароматизатор

Аромат: лимон
Освежители воздуха популярного автопарфюмерного бренда Европы Aroma Car заслужили доверие автомобилистов высоким качеством, широким ассортиментом и отличной эффективностью, а все ароматные композиции производителя разрабатываются при тесном сотрудничестве со знаменитыми парфюмерными домами Франции, благодаря чему пространство, наполненное запахами от Aroma Car, благоухает всегда
Читать полностью
Технічні параметри:

Aroma Car Clips Lemon (377) - Ароматизатор

Аромат: лимон
Освіжувачі повітря популярного автопарфюмерного бренду Європи Aroma Car заслужили довіру автомобілістів високою якістю, широким асортиментом і відмінною ефективністю, а всі ароматні композиції виробника розробляються при тісній співпраці зі знаменитими парфумерними будинками Франції, завдяки чому простір, наповнений запахами від Aroma Car, пахне завжди стильно і привабливо .
Лінійка ароматизаторів Aroma Car Clips відноситься до мелових ароматизаторів, має компактну форму і пропонує вибір доступних ароматів на будь-який смак: Aqua, Lemon, Black, Bubble Gum, Vanilla. Освіжувач представлений упаковкою з чотирьох однакових кліпс по 5г кожна. Використовується в салоні автомобіля шляхом кріплення до вентиляційних рещіток, в наслідок чого ароматизатор починає свою діє разом з роботою автомобіля і не буде витрачатися за непотрібністю. Інтенсивність ароматичної дії можна регулювати за допомогою установки на воздуховідвід різної кількості кліпс: від однієї до чотирьох. Термін дії Aroma Car Clips зберігається протягом 60 днів.
Автоосвіжувачі Aroma Car Clips мають мінімалістичний дизайн і яскраві кольори, завдяки чому стануть лаконічним аксесуаром в інтер'єрі салону автомобіля.
Ненав'язливі і підбадьорливі компоненти ароматів Aroma Car Clips надають тонізуючу дію на організм людини, що дуже важливо під час водіння. Завдяки спеціально розробленій для автомобілістів ароматній композиції, з Aroma Car увага водія буде максимально концентруватися на дорозі.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
цитрусовые
Вид
клипсы
Цвет
зеленый
Исполнение
фигурка
Место установки
дефлектор
Способствует
концентрации
Срок использования
2 месяца
Страна производитель
Франция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Aroma Car» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели