Нет в наличии
2249 грн.
Наличные:
2249 грн
Безнал:
2699 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ДНІПРО-М АМ1800 - Мойка высокого давления

Производитель Дніпро-М
Страна производитель Украина
Потребляемая мощность 1.8 (Вт)
Вес 11.0 (кг)

Мойка высокого давления ДНІПРО-М АМ-1800 это качественная бытовая мойка высокого давления, предназначенная для поддержания в чистоте Вашего транспортного средства, а также крупной и средней бытовой техники, ковровых изделий, тротуарной плитки, фасадов зданий и прочего.
Читать полностью
Технічні параметри:

ДНІПРО-М АМ1800 - Мийка високого тиску

Виробник Дніпро-М
Країна виробник Україна
Споживана потужність 1.8 (Вт)
Вага 11.0 (кг)

Мийка високого тиску ДНІПРО-М АМ-1800 це якісна побутова мийка високого тиску, призначена для підтримки в чистоті Вашого транспортного засобу, а також великої і середньої побутової техніки, килимових виробів, тротуарної плитки, фасадів будівель та іншого. Компактність і легкість мийки, робить її більш зручною в роботі.
Мийка високого тиску ДНІПРО-М АМ-1800 має дуже хорошу продуктивність і якісний насос.Только за одну годину роботи Мийка високого тиску ДНІПРО-М АМ-1800 здатна призвести 390 літрів води. Також реалізована можливість миття за допомогою миючих засобів, для цього вона комплектується додатковим спеціальним резервуаром ємністю 1 літр. При потужності двигуна в 1,8 кВт, мийка має малу шумоотдачу і високу екологічність. Мийка високого тиску ДНІПРО-М АМ-1800 має алюмінієву помпу, здатну створювати тиск до 140 бар. Тиск можна регулювати. Надійний сітчастий фільтр, блокує потрапляння всередину твердих частинок. Дана модель обов'язково комплектується 3-х метровим шлангом, за рахунок чого її можна використовувати на великих ділянках. Реалізована можливість регулювання розпилення більше / менше. Функція "автостоп" забезпечує роботу двигуна тільки при роботі, в положенні простою двигун відключається для економії енергоспоживання.
Вага в 6 кг, зручна телескопічна ручка і два колеса, роблять дану модель надзвичайно простою і легкою в транспортуванні.
Мийка високого тиску ДНІПРО-М АМ-1800 виготовлена на Дніпропетровському заводі промислового обладнання згідно ГОСТам відповідно до СНИП 2.04.05-91. Сертифікована на відповідність вимогам ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БЕЗПЕКИ з правом маркування знаком "СЕ"
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Дніпро-M» в категории «Минимойка»
Показать все модели