Зарядное для аккумуляторов Дніпро-M Зарядное устройство , СB-12S


Нет в наличии
717 грн.
Наличные:
717 грн
Безнал:
860 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ДНІПРО-М, СB-12S - Зарядное устройство

Зарядное устройство Днипро-М СB-12S – эффективное устройство при надобности быстрой и качественной зарядки аккумуляторной батареи автомобиля или же такой же по ёмкости батареи других носителей. Корпус Днипро-М СB-12S сделан из прочного пластика, который способен избежать повреждения внутренних деталей в следствии удара или падения устройства. Вес составляет 4,5 кг, а значит может без особых проблем
Читать полностью
Технічні параметри:

ДНІПРО-М, СB-12S - Зарядний пристрій

Зарядний пристрій Дніпро-М СB-12S - ефективний пристрій при потребі швидкої і якісної зарядки акумуляторної батареї автомобіля або ж такий же за ємності батареї інших носіїв. Корпус Дніпро-М СB-12S зроблений з міцного пластику, який здатний уникнути пошкодження внутрішніх деталей в слідстві удару або падіння пристрою. Вага становить 4,5 кг, а значить може без особливих проблем бути транспортований в інше місце експлуатації, зберігання або обслуговування. Номінальна потужність становить 180 Вт, а ємність можливих для зарядки акумуляторів становить від 20 Аг до 50 Аг, що є непоганим показником.

Пристрій Дніпро-М СB-12S - обладнано захисними системами, які допоможуть запобігти невірну полярність і так само захистить внутрішні деталі та механізми від можливих перевантажень. Дніпро-М СB-12S досить просто в експлуатації за рахунок приємного дизайну і зрозумілою панелі управління з вбудованим амперметром за допомогою якого можна бачити напругу. Так присутній захист від короткого замикання, яка не дозволить такій дії нашкодити внутрішнім деталям.

Емкость аккумулятора
50 (Ач)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Дніпро-M» в категории «Зарядное для аккумуляторов»
Показать все модели