Пассатижи Бригадир универсальные "Professional", 2 в 1, 180 мм 50-024


Нет в наличии
213 грн.
Наличные:
213 грн
Безнал:
256 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

"Brigadier Professional", 2 в 1, 180 мм 50-024 - Пассатижи универсальные

Материал: сталь
Длина: 180 мм
Вес: 250 гр

Пассатижи универсальные "Brigadier Professional", 2 в 1, 180 мм это многофункциональный ручной слесарно-монтажный инструмент, предназначенный для зажима и захвата труб и деталей разных форм. Удлиненная часть для зажима, позволяет их использовать и как длинногубцы. Кованный металл, из которого созданы
Читать полностью
Технічні параметри:

"Brigadier Professional", 2 в 1, 180 мм 50-024 - Пасатижі універсальні

Матеріал: сталь
Довжина: 180 мм
Вага: 250 гр

Пасатижі універсальні "Brigadier Professional", 2 в 1, 180 мм це багатофункціональний ручний слюсарно-монтажний інструмент, призначений для затиску і захоплення труб і деталей різних форм. Подовжена частина для затиску, дозволяє їх використовувати і як длінногубци. Кований метал, з якого створені пасатижі, виключає переломи і тріщини при падінні, а також має тривалий термін служби. Основною особливістю даної моделі є наявність другого положення, яке перетворює плоскогубці в длінногубци.
Рукоятки Пасатижі універсальних "Brigadier Professional" мають пластикову основу, що перешкоджає їх вискальзиванію, а також надає додатковий комфорт при роботі. Рукоятки мають спеціальну округлу форму і зручно лягають в руку, не викликаючи ніякого дискомфорту.
Ідеально підходять для роботи у важкодоступних місцях і утримання дрібних деталей. Всі ріжучі грані індукційно загартовані і мають твердість 70-72 од. HRC, це дозволяє перекушувати тверду сталевий дріт (до двох міліметрів).
Пасатижі універсальні "Brigadier Professional" створені на Дніпропетровському заводі промислового обладнання згідно ГОСТам та виготовлені відповідно до СНИП 2.04.05-91
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Бригадир» в категории «Пассатижи»
Показать все модели