Навигатор Garmin Nuvi 2589 Навионика


Нет в наличии
5572 грн.
Наличные:
5572 грн
Безнал:
6687 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Nuvi 2589 Навионика - Автомобильный навигатор

Слот для карт памяти: MicroSD
Память: встроенная
Коммуникации: USB 2.0, Bluetooth
Предустановленные карты: карты НавЛюкс
Дисплей: 5" TFT (800x480 точек), 65 тыс. цветов, сенсорный
Аккумулятор: встроенный (Li-Ion)
Время автономной работы: до 2 часов
Габариты: 138 x 84 x 18 мм
Особенности: режим Hands-Free
Комплектация: Автомобильный навигатор,
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin Nuvi 2589 Навіоніка - Автомобільний навігатор

Слот для карт пам'яті: MicroSD
Пам'ять: вбудована
Комунікації: USB 2.0, Bluetooth
Попередньо карти: карти НавЛюкс
Дисплей: 5 "TFT (800x480 пікселів), 65 тис. Кольорів, сенсорний
Акумулятор: вбудований (Li-Ion)
Час автономної роботи: до 2 годин
Габарити: 138 x 84 x 18 мм
Особливості: режим Hands-Free
Комплектація: Автомобільний навігатор, Автомобільне кріплення на лобове скло, Кабель живлення від прикурювача, USB кабель, Коротке керівництво користувача

Навігатор Garmin Nuvi 2589 оснащений яскравим дисплеєм 5.0 "з високим рівнем дозволу і функцією" pinch-to-zoom ", завдяки якій Ви можете швидко збільшити Вас цікавить частина інформації на екрані. Дисплей дозволяє перемикати орієнтацію екрану (горизонтальна або вертикальна).
Особливості автонавігатора Garmin Nuvi 2589

Діагональ екрану - 5.0 ", сенсорний мультитач дисплей з подвійною орієнтацією і функцією" pinch-to-zoom "
Детальна ліцензійна автодорожня карта України, Білорусі та Молдови довічним безкоштовним оновленням
Використання бази даних Foursquare для пошуку офісів компаній і популярних місць для відпочинку (кафе, бари, ресторани)
Синхронізація навігатора зі смартфоном за допомогою технології Bluetooth і можливість здійснювати дзвінки hands-free

Foursquare і тисячі нових об'єктів

Завдяки наявності великої кількості об'єктів в базі Foursquare, nuvi 2589 може здійснювати пошук серед мільйонів магазинів, ресторанів, барів та інших установ. При пошуку будь-якого об'єкта найпопулярніші місця будуть відображатися вгорі списку, і, таким чином, Ви в кілька торкань зможете дізнатися про багато нових і популярних закладах і магазинах.
Функція Garmin Real Directions

Навігатор не підведе Вас, навіть якщо будете перебувати поза зоною доступу стільникового зв'язку, так як nuvi 2589 не використовує стільниковий зв'язок для своєї роботи, а це означає, що він абсолютно не залежить від зони дії мережі. У автонавігатори Garmin nuvi 2589 використовуються прості для розуміння голосові підказки, завдяки яким пристрій підкаже Вам шлях, використовуючи доступні і зрозумілі орієнтири.
Функція Direct Access

Функція «Прямого доступу» помітно спрощує процес навігації по таких об'єктах, як торгово-розважальні центри, так як навігатор дозволяє вибрати точне місце, до якого Вам необхідно дістатися. При русі до ТРЦ функція Direct Access вказує користувачеві додаткові дані про окремі об'єкти всередині торгового центру.
Функція Active Lane Guidance

Функція вибору смуги руху за допомогою голосових підказок підготує користувача до правильного проїзду через будь-яку складну транспортну розв'язку. При наближенні до розв'язки на екрані пристрою з'явиться анімація зі стрілками-покажчиками, які позначають необхідну смугу руху. Все це також додатково супроводжується голосовими підказками. На екрані nuvi 2589 додатково відображаються дорожні знаки, що зустрічаються уздовж прокладеного маршруту.
Чому Garmin?
Точки POI

POI (point of interest) - Так звані "точки інтересу" являють собою величезну інформаційну базу містить дані в GPS навігаторах про всілякі об'єктах необхідних під час поїздки. Під POI може матися на увазі практично будь-яка додаткова позначка на карті навігатора, будь то магазин, заправка, держустанова, автосервіс, ресторан, відділення міліції, громадський туалет або точка доступу WiFi.

Для більшої зручності всі точки поділені на дві категорії: основні та додаткові. Основні - це будинок, маршрути, обрані місця. Додаткові включає в себе місця розваг, бакомати, точки доступу WiFi, ресторани. Також є пошук по місць назві і які знаходяться поруч з вашим поточним місцем становища.

Всі основні точки інтересу, як правило, знаходяться безпосередньо в картографічному файлі і змінити їх можна тільки за допомогою спеціальних программ.Дополнітельние POI, цілком вільно поширюються по інтернету.

Всі додаткові точки (тобто файли з розширенням gpi), копіюються в папку з назвою POI, яка знаходиться на внутрішній пам'яті навігаційного пристрою. Якщо ж такої папки немає, то її необхідно створити.
Фотонавігація

Фотонавігація дозволяє побудувати маршрут по гео тегу фотографіі.Гео тег - це координатами місця створення фотографії. Такі фотографії можна завантажити на спеціальних ресурсах або зробити самому, маючи телефон, який додає гео теги на фото.
Bluetooth

В автомобільних навігаторах, Bluetooth як правило застосовується для однієї єдиної мети - синхронізація з мобільним телефоном. Навіщо? Дуже просто, після сполучення з телефоном навігатор починає окрім своєї основної функції виконувати функцію hands-free гарнітури. Тепер приймати і здійснювати дзвінки можна з навігатора, що дуже зручно так як не доводиться відволікатися від дороги.
TMC

TMC (Traffic Message Channel) - канал автодорожніх повідомлень, по котрому транслюється інформація про дорожні пробки, несприятливих погодних умовах, ремонтних роботах і аваріях на дорогах. Підтримка функцій ТМС, дозволяє побачити на карті GPS-навігатора ділянки доріг з інцидентами і побудувати альтернативний маршрут для об'їзду проблемних ділянок
ecoRoute

ecoRoute - Це програма, що дозволяє економити паливо, берегти довкілля і гроші.

Використовуючи додаток ecoRoute у вашому GPS-навігаторі, ви отримуєте інформацію про витрату палива, пройденої відстані і викидах вихлопних газів у навколишнє середовище. При створенні маршруту навігатор автоматично показуватиме всю інформацію про витрачений паливі, що допоможе вам зорієнтуватися у витратах на поїздку і можливо прорахувати більш раціональний (з точки зору витрат палива) маршрут. Як відомо витрата палива на пряму, залежить від водія, а точніше від його стилю водіння. У програмі ecoRoute вам надається можливість оцінити ваш стиль водіння по сто бальною шкалою з урахуванням безлічі параметрів (прискорення, середня і максимальна швидкість і т.д.). Так само потрібно замінити, що тип палива ви вибираєте самі, список варіантів досить великий від «Бензину» до «Природного газу», що в свою чергу дає можливість більш точної оцінки.
Lane Assist

Lane assist функція в навігаторі яка показує складні дорожні розв'язки і роз'їзди.

Принцип роботи:

Під час їзди по автобанах або дорогах зі складними розв'язками, на екрані GPS-навігатора з'являється вікно, на якому зазначені дозволені смуги руху для наступного маневру.
Junction View

Додаткова функція для Line Assist яка наочне відображає розв'язки з покажчиками напрямків.
Функція «Де я?»

За допомогою цієї функції Ви можете отримати точні координати свого місця розташування, а також розташування основних установ, контактну інформацію аварійних служб та напрямки до найближчої лікарні, відділення міліції і автозаправної станції.
Запам'ятовування місця паркування

Супутникові навігатори автоматично запам'ятовують місце паркування, в якому Ви знімаєте прилад з вітрового скла. Коли Ви повертаєтеся назад до автомобіля, пристрій покаже Вам дорогу.
Налаштування полів даних / дисплея

Якщо ви натиснете в нижньому лівому кутку на поле даних, ви можете налаштувати вид інформації, яка відображається там. Залежно від того, перебуваєте ви в русі чи ні, пропонуються різні варіанти інформації.

Для більш тонкої настройки перейдіть в розділ Settings (Настройки)> Map (Карта), натисніть іконку у вигляді стрілки вниз і виберіть Map Data Layout (Вид даних карти)> More Data (більше даних), щоб на екрані з'явилися установки. Це дасть вам два додаткових поля даних. Натисніть на поле даних, щоб змінити вид інформації, яка буде відображатися.
Speed ​​limit

Garmin при навігації відображає обмеження швидкості в правому нижньому кутку. При перевищенні швидкості, індикатор швидкості стає червоного кольору.
Нічний режим

Зручна і практична нічна забарвлення карти, для чіткого відображення картинки під час використання нічного режиму.
3D будівлі

Промальовування 3D будівель у великих містах України для більш наочною навігації.
Голосові команди

Garmin може розпізнавати будь голосові команди. Для цього треба запрограмувати свою команду і вказати координати. Надалі, просто скажіть команди, наприклад, "Додому" і Garmin прокладе маршрут з поточного місця розташування до Вашого дому.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели