Навигатор Garmin Nuvi 2689 Навионика


Нет в наличии
6104 грн.
Наличные:
6104 грн
Безнал:
7325 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Nuvi 2689 Навионика - Автомобильный навигатор

Установленные карты (ПО): Карта Украины НавЛюкс
Размер экрана (дюймы):6" (15.4см)
Операционная система:Linux
Страна производитель\изготовитель:Америка\Тайвань
Wi-Fi:Нет
Оперативная память (Mb):1024M
Процессор (тактовая частота (МГц)):1GHz
Встроенный видеорегистратор:Нет
Bluetooth:Есть
GSM:Нет
3G:Нет
Встроенный радар-детектор:Нет
Время
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin Nuvi 2689 Навіоніка - Автомобільний навігатор

Встановлені карти (ПО): Карта України НавЛюкс
Розмір екрана (дюйми): 6"(15.4см)
Операційна система: Linux
Країна виробник \ виготовлювач: Америка \ Тайвань
Wi-Fi: Немає
Оперативна пам'ять (Mb): 1024M
Процесор (тактова частота (МГц)): 1GHz
Вбудований відеореєстратор: Немає
Bluetooth: Є
GSM: Ні
3G: Ні
Вбудований радар-детектор: Ні
Час автономної роботи (год.): До 2 годин
Вбудована пам'ять (Gb): 2 Gb
Підтримка карт пам'яті (Gb): microSD до 32Gb
Можливість установки інших карт: Є
Інформація про рядності на дорозі: Є
Відображення карт в 3D: Немає
Підтримка комунікацій: Bluetooth, FM traffic (онлайн пробки)
Голосові підказки: Є
Збереження маршрутів: Є
Особливості: FM traffic (Онлайн пробки)

Автомобільний GPS навігатор Garmin nuvi 2689

6.0-дюймовий дисплей подвійний орієнтації
Пошук нові і популярні ресторани, магазини та багато іншого з Foursquare®
Технологія Bluetooth® для гучного зв'язку по телефону
Голосове управління навігації
Яскравий дисплей

Garmin nüvi 2589 має яскравий 6,0-дюймовий дисплей з можливістю швидкого збільшення картинки, так що ви можете швидко отримати ближчий погляд на інформацію на дисплеї. Подвійна орієнтація дозволяє використовувати nüvi 2589 горизонтально або вертикально.

Докладні карти України з безкоштовним оновленням!

Garmin nüvi 2689 з докладними картами України. З безкоштовними оновленнями карти, Ваші маршрути відображають найсучасніші на сьогоднішній день карти, точки інтересу (POI) та іншу доступну навігаційну інформацію. Нові карти надаються для завантаження протягом усього терміну вашого GPS пристрою.

Сервіс Foursquare додає мільйони нових об'єктів інфраструктури.

З такою великою кількістю даних, Garmin nüvi 2689 дозволяє легко знайти адреси і мільйони POI - Тобто, підприємства, магазини, ресторани та інші пункти призначення. Наша база даних POI також включає точну, актуальну інформацію отриману з Foursquare. Тепер, коли Ви шукаєте, найбільш актуальний Foursquare результат відображається у верхній частині списку. Це простий спосіб відкрити для себе нові і популярні ресторани, магазини та багато іншого.
При використанні програми Smartphone Link з пристроєм Garmin nüvi 2689, Ви також можете зареєструватися на Foursquare і отримати доступ до більш докладної інформації про POI, включаючи рейтинги, ціновий діапазон і часо роботи.

Garmin Real Directions ™

Прийом з упевненістю, навіть якщо Ви перебуваєте поза зоною дії стільникового телефону. Garmin nüvi 2689 навігація, яка не спирається на стільникові сигнали і не залежить від стільникових мертвих зон.

Garmin nüvi 2689 робить доступнішими голосові підказки "від повороту до повороту" з Garmin Real Directions, легко зрозуміти напрямку руху, які використовують впізнавані орієнтири, будівлі та світлофори. Немає більше необхідності читати назви вулиць. Замість цього, почуєте легко зрозумілу підказку "повернути ліворуч після АЗС".

Direct Access

Функція Direct Access спрощує навігацію для вибору складних напрямків, таких як аеропорти і торгові центри, знаходячи боллее дрібні точки на великих локаціях. При навігації в торговий центр дає додаткову інформацію про місцезнаходження для конкретних роздрібних магазинів всередині. Наприклад, "Прибуття в Торговий Центр. Магазин ... знаходиться всередині, на верхньому рівні." Можливо навіть переглядати парковки, щоб знайти вхід в найближчий пункт призначення.

Active Lane Guidance Легко орієнтуватися на складних розв'язках

Функція Active Lane Guidance з голосовими підказками підготує Вас до впевненого вибору смуги руху на складних розв'язках. У міру наближення, анімовані моделі використовують яскраві стрілки, що вказують правильну смугу, необхідну для вашого маршруту; приємний голос пропонує додаткову допомогу. Фотореалістичний вид відображає перехрестя і розв'язки на протязі маршруту, в тому числі і навколишній ландшафт. Яскраві стрілки вказують потрібну смугу руху для водіння. Garmin nüvi 2689 також зображує реальні дорожні знаки, у міру того як вони з'являються на вашому маршруті.

Bluetooth® Сумісність

Синхронізація з Bluetooth, наприклад, смартфона до Garmin nüvi 2689 для гучного зв'язку через вбудований мікрофон і динамік. Ви можете приймати дзвінки, набирати номер з телефонної книги і дзвонити не використовуючи моб. телефон.

Сила вашого голосу

Garmin nüvi 2689 має голосове управління. Ви говорите, і пристрій розумно відповідає; Ваші руки можуть залишатися на кермі. Звичайно, Ви також можете користуватися інтерфейсом сенсорного екрану.

Smartphone Link Сумісність

Smartphone Link це безкоштовне мобільний додаток, що з'єднує ваш Garmin nüvi 2689 з операційними системами iPhone® або Android ™. Коли пристрою в парі, можна використовувати існуючий тарифний план вашого телефону для того щоб обмінюватися інформацією - наприклад, коли ви на стоянці, POI, і пункт призначення. З додатком Smartphone Link, ви можете зручно відправити місця розташування і адреси з телефону прямо на пристрій nüvi 2689. Smartphone Link також дозволяє отримати доступ до Garmin Live Services 5, корисну інформацію в режимі реального часу, таких як погода. Smartphone Link працює з iPhone 4S або більш пізніх, і Android пристроями.
Додаткова інформація

Garmin nüvi 2689 відображає обмеження швидкості, поточну швидкість і розрахунковий час прибуття. Ви можете прочитати назву поточної вулиці. Garmin nüvi 2589 також подає сигнали "зона школи".
Тип використання:

Для щоденних поїздок по місту
Для любителів гаджетів
Багато пунктів призначення на маршруті
Автомобільний


Фільтрація:

Bluetooth (Hands-Free)
Смуги руху
Адресація по корпусах
Планувальник маршрутів
Розв'язки в 3D
Діагональ - 6,1 дюймів
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели