Навигатор Garmin Nuvi 2689LMT Навионика


Нет в наличии
8848 грн.
Наличные:
8848 грн
Безнал:
10618 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Nuvi 2689LMT Навионика - Автомобильный навигатор

Размеры, ДxВxШ: 16.8 x 9.4 x 1.9 см
Размер дисплея, ДxВ: 13.6 x 7.2 см; 6.1", диагональ (15.4 см)
Разрешение дисплея: 800 x 480 пикселей
Тип дисплея: multi-touch, двойная ориентация экрана с ручным выбором, цветной WVGA TFT дисплей с белой подсветкой
Вес: 268 грамм
Батарея: Внутренняя литий-ионная
Время работы: До 1 часа
Водонепроницаемость: нет
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin Nuvi 2689LMT Навіоніка - Автомобільний навігатор

Розміри, ДxШxВ: 16.8 x 9.4 x 1.9 см
Розмір дисплея, ДxВ: 13.6 x 7.2 см; 6.1 ", діагональ (15.4 см)
Роздільна здатність дисплея: 800 x 480 пікселів
Тип дисплея: multi-touch, подвійна орієнтація екрану з ручним вибором, кольоровий WVGA TFT дисплей з білим підсвічуванням
Вага: 268 грам
Батарея: Внутрішня літій-іонна
Час роботи: До 1:00
Водонепроникність: немає
Високочутливий приймач: так
Можливість оновлення прошивки: так
Пам'ять і карти:
Базові карти: Так
Попередньо завантажені карти: Карта України НавЛюкс + Європа
Можливість додавання нових карт: Так
Вбудована пам'ять: 8 Гб
Тип карти пам'яті microSD (не входить в комплект)
Шляхові точки / Вибране / Місця: 1000
Маршрути: 100

Функціональні особливості:
Голосові підказки: Так (внутрішній динамік)
Голосове озвучування вулиць: Так (у Європі)
Розпізнавання мови: Так
Функція «Lane assist» (інформація про рядності на дорозі): Да
Функція Junction view (реалістичний вигляд перехресть): Да
Функція trafficTrends ™ (розрахунок маршруту на базі прогнозу ситуації на дорогах): Да
Функція myTrends ™ (прогноз маршруту на основі аналізу минулих поїздок): Да
Перегляд карт в 3D форматі: Так
Відображення будівель в 3D форматі: Немає
Оптимізація і розрахунок маршруту: Так
Автоматична зміна маршруту (розрахунок нового і перерахунок маршрутів): Так
Вибір маршруту (розрахунок швидшого часу, короткої відстані, дороги): Так
Попередній перегляд маршруту (вибір шосе, місце заторів і т.д.): Так
Об'єкти європейської бази даних POIs (можливість додавання власних об'єктів в базу даних POI): Так
Сумісність з FM Traffic: Так (в комплекті)
Безстрокове оновлення трафіку: Так (3D traffic) (У Європі)
Індикатор обмеження швидкості: Так
Функція «Де я?» (Пошук найближчої лікарні, заправки, адреси, перетину доріг): Так
Визначник місцеположення автомобіля (відзначає місце при знятті з лобового скла): Так
Фотонавігація: Ні
MP3 плеєр: Ні
Аудіокниги: Ні
Перегляд картинок: Так
Піктограми автомобілів (користувач вибирає значок, за допомогою якого буде показано його місцеположення на карті) Так
Світовий час, конвертор валют, калькулятор: Так
Сенсорний екран: Так
Дистанційне керування: Немає
Вихід для аудіо-навушників: Немає
Garmin Lock ™ (протиугінна функція): Нет
Використання на мотоциклі: Немає
Зручність використання для геокешинга Немає
Додаткові особливості: Це запам'ятовуючий USB пристрій сумісний з Windows® XP і більш ранніми версіями і Mac® OS X 10.4 і пізнішими версіями.

Автонавігатор Garmin nuvi 2689LMT

Автонавігатор Garmin nuvi 2689LMTC картою України НавЛюкс і картою Європи!
Автомобільний навігатор Garmin nuvi 2689LMT оснащений голосовим управлінням, великим 6 дюймовим екраном і безкоштовним оновленням карти Європи і трафіку в Європі. Сенсорний екран дозволяє змінювати орієнтацію екрану, роблячи зручною навігацію не тільки на машині, але й пішки, а підтримка функції multi-touch істотно спрощує роботу з картою. Досить покласти два пальці на сенсорний екран і розводячи / зводячи їх на дисплеї виставити потрібний масштаб.

Функції Garmin Real Directions ™
У nuvi 2689LMT використовуються поліпшені "голосові навігаційні інструкції від повороту до повороту" завдяки функції Garmin Real Directions *. Це прості для розуміння інструкції, за допомогою яких пристрій підкаже Вам дорогу, використовуючи помітні орієнтири, будівлі та світлофори. Більше не потрібно вчитуватися в назви вулиць. Замість цього Ви будете чути чіткі навігаційні вказівки, наприклад: «Поверніть наліво за автозаправної станцією».

Синхронізація
Синхронізуйте Ваш автонавігатор з пристроями, наприклад з смартфоном. Просто покладіть Ваш телефон в бардачок, кишеню або в сумочку і як і раніше дзвоніть і приймайте дзвінки, не прибираючи рук від керма і не відволікаючись від дороги.
Сумісність з Smartphone Link
Smartphone Link - це безкоштовне мобільний додаток, призначений для синхронізації навігатора nuvi 2689 з iPhone® або смартфонами на базі Android ™. У поєднанні з пристроєм, nuvi 2689 LMT може використовувати тарифний план Вашого телефону для обміну інформацією, наприклад, де Ви припарковані, точки інтересу (POI) і пункти призначення. Смартфон Link також дає Вам доступ до Garmin Live Services, корисної інформації в режимі реального часу, таких як погода, умови руху. Послуги Garmin Live Services надаються безкоштовно і за передплатою.

Функція Direct Access *
Функція Direct Access * спрощує навігацію всередині складних пунктів призначення, таких як аеропорти і торгові центри, дозволяючи з легкістю знайти необхідне місце всередині великого приміщення. При під'їзді до торгового центру функція «Direct Access» видасть додаткову інформацію про магазини, розташованих усередині будівлі. Наприклад, Ви можете отримати повідомлення такого плану: «Ви прибуваєте в торговий центр« Вудфілд Молл ». Магазин «Антрополоджі» розташований всередині на верхньому рівні ». Також, за допомогою даної функції можна здійснювати навігацію по парковці, щоб знайти найближчий вихід до бажаного пункту призначення.

Голосове керування
Автонавігатор Garmin nuvi 2689LMT має можливість голосового управління. Говоріть, і пристрій відреагує відповідним чином, поки Ваші руки будуть залишатися на кермі. Звичайно, ви також можете здійснювати управління за допомогою сенсорного інтерфейсу.

Голосові та візуальні навігаційні підказки
Active Lane Guidance з голосовими підказками допоможе Вам правильно вибрати смугу руху при з'їзді з шосе або при проходженні складної транспортної розв'язки. У міру наближення з'являться анімовані моделі з яскравими стрілками, що вказують потрібну смугу руху. В якості додаткової допомоги пристрій видасть голосові підказки. З функцією Junction View Bird's Eye, на екрані буде показаний вид транспортної розв'язки з висоти пташиного польоту. А PhotoReal Junction View реалістично відобразить перехрестя і розв'язки по маршруту, в тому числі і навколишній пейзаж. Яскраві стрілки вкажуть потрібну смугу руху. nüvi 2689LMT відображає реальні дорожні знаки під час всього шляху *.

Приймайте безкоштовні оновлення трафіку
Рухайтеся в об'їзд транспортних заторів, використовуючи вбудований FM приймач трафіку і безкоштовні оновлення трафіку від 3D Traffic з необмеженим терміном дії **. Приймайте попередження про затримки з-за транспортних пробок і ділянок ремонту доріг, які знаходяться попереду по маршруту. Потім просто торкніться екрана nuvi для перегляду детальної інформації про транспортну обстановці або для об'їзду проблемної області.
Насолоджуйтесь безкоштовними оновленнями карт Європи
Завдяки безкоштовне оновлення картографії ***, чинним протягом терміну служби навігатора, ви завжди будете мати під рукою найактуальніші карти, об'єкти POI і навігаційну інформацію. Ви можете завантажувати оновлення картографії до 4 разів на рік - без підписки, без оплати і без дати закінчення дії послуги.

Ще більше інформації
На екрані приладу nuvi 2689LMT постійно показана дорожня карта. Збоку відображається допоміжна інформація. Для отримання додаткових даних торкніться екрана. Під час навігації за маршрутом, Ви можете отримувати інформацію про прилеглих сервісах (заправках, ресторанах, магазинах тощо)
На екрані nuvi +2689 показується обмеження по швидкості, поточна швидкість і точний час прибуття. Подивившись на екран, Ви відразу ж прочитаєте поточну вулицю.

Додайте камеру заднього виду
Підключивши до навігатора nuvi +2689 камеру заднього виду BC 30, ви отримаєте повну навігаційну систему (камера продається окремо; для установки рекомендується звернутися до фахівців сервісного центру). При синхронізації даної камери з вашим навігатором, у міру руху заднім ходом ви зможете бачити машини, пішоходів та інші перешкоди на шляху.

* функція доступна тільки на території Європи.
** «Безкоштовне оновлення трафіку» не може бути передано іншій особі або іншого продукту Garmin. Дана послуга діє протягом терміну служби вашого приймача трафіку Garmin (поки Ви володієте сумісним GPS-навігатором Garmin) або до тих пір, поки компанія Garmin отримує дані трафіку від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Дані трафіку доступні в Європі і в Росії (не у всіх містах).
*** «Безкоштовне поновлення картографії» дає вам право на 4 оновлення картографічних даних на рік, якщо ці оновлення доступні на сайті Garmin (це не стосується оновлень карти України Навлюкс). Дана послуга надається тільки для одного приладу до тих пір, поки не скінчиться термін служби цього навігатора, або поки Garmin не перестане отримувати картографічні дані від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Отримувані Вами оновлення будуть ставитися до тієї ж самої географічній карті, завантаженої в прилад Garmin при первинної купівлі. Компанія Garmin має право на завершення надання Вам оновлень картографії, якщо Ви порушите умови ліцензійної угоди з кінцевим користувачем, яке Ви отримуєте разом з пристроєм.

У комплект входить:
-навігатор Nuvi 2689LMT
-Приймач 3D Traffic з автомобільним кабелем живлення
-Автомобільний Кріплення на присоску
-USB-Кабель
-коротка Інструкція російською мовою
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели