Камера универсальная Garmin BC20


Нет в наличии
4438 грн.
Наличные:
4438 грн
Безнал:
5325 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Garmin BC20 - Беспроводная камера заднего вида

Тип: камера
Особенности: При движении автомобиля задним ходом Вы сможете легко видеть машины, пешеходов и прочие препятствия

Беспроводная камера заднего вида Garmin BC 20 позволяет с легкостью осуществлять движение задним ходом, отображая отснятый материал прямо на дисплее Вашего навигатора.

При движении автомобиля задним ходом Вы сможете легко видеть машины, пешеходов
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin BC20 - Бездротова камера заднього виду

Тип: камера
Особливості: При русі автомобіля заднім ходом Ви зможете легко бачити машини, пішоходів та інші перешкоди

Бездротова камера заднього виду Garmin BC 20 дозволяє з легкістю здійснювати рух заднім ходом, відображаючи відзнятий матеріал прямо на дисплеї Вашого навігатора.

При русі автомобіля заднім ходом Ви зможете легко бачити машини, пішоходів та інші перешкоди. Передавач камери посилає відзнятий відеоматеріал на приймач Вашої навігатора, який повинен розташовуватися на відстані не більше 13,7 м. Дальність передачі може змінюватися залежно від установки. Для деяких автомобілів може знадобитися подовжувач (продається окремо).

Користувач може самостійно встановити камеру, закріпивши її в задній частині автомобіля і підключивши до джерела живлення (наприклад, до ліхтарів заднього ходу) або ж звернутися в сервісний центр (рекомендовано). Завдяки міцній конструкції, Garmin ВС 20 витримує найсуворіші погодні умови.

Перемикання між навігаційним режимом і режимом відеокамери здійснюється простим натисканням на кнопку. Якщо живлення подається на камеру від ліхтарів заднього ходу, навігатор може автоматично перемикатися на зображення камери при русі автомобіля заднім ходом, а при включенні передньої передачі знову переходити в режим навігації.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Камера универсальная»
Показать все модели