Нет в наличии
10993 грн.
Наличные:
10993 грн
Безнал:
13192 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin FF 560c - Эхолот

Размеры, ДxВxШ(см.):15.2 х 15.0 х 4.6
Размер экрана, ДxВ(см.):7.4 x 10.16 см.; диагональ 5" (12.7 см.)
Разрешение экрана:480 x 800
Тип дисплея :WQVGA, 256 цветов
Вес (г.):499.0000
Водонепроницаемость:да (IPX7)

Эхолот Garmin Fishfinder 560C оснащен большим, ярким дисплеем с высоким разрешением и диагональю 5 дюймов. Сонар имеет мощность сканирования 600 Вт (RMS) и использует передовую
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin FF 560c - Ехолот

Розміри, ДxВxШ (см.): 15.2 х 15.0 х 4.6
Розмір екрана, ДxВ (см.): 7.4 x 10.16 см .; діагональ 5 "(12.7 см.)
Дозвіл екрану: 480 x 800
Тип дисплея: WQVGA, 256 кольорів
Вага (г.): 499.0000
Водонепроникність: так (IPX7)

Ехолот Garmin Fishfinder 560C оснащений великим, яскравим дисплеєм з високим дозволом і діагоналлю 5 дюймів. Сонар має потужність сканування 600 Вт (RMS) і використовує передову технологію ехолокації Garmin HD-ID ™.

Двулучевой трансдьюсер (200/50 кГц) забезпечує оптимальну роботу сонара на малій і великій глибині, пропонуючи широкий кут покриття (до 120 °) для виявлення риби з боків від Вашого судна і гарантуючи сканування профілю дна на глибині до 750 метрів в прісній воді і до 457 метрів в солоній воді.
Відображення риби на високоякісному екрані

Ехолот Garmin Fishfinder 560C оснащений супер яскравим кольоровим WQVGA-дисплеєм з діагоналлю 5 "(12,7 см) і високою роздільною здатністю. Екран прекрасно читається навіть під прямим сонцем і володіє високою контрастністю. Дисплей підтримує режим поділу екрана для одночасного перегляду даних при скануванні вузьким і широким променем або при збільшеному перегляді.
Клавіші швидкого доступу

Використовуйте нові переваги! Fishfinder 560C має спеціальні кнопки на правій стороні лицьовій панелі, якими Ви швидко можете налаштувати необхідні параметри, такі як "Чутливість", "Глибина" і "Збільшення". Одноразове натиснення дозволяє вручну встановити параметр, дворазове натискання - автоматично.

GAIN - це регулювання чутливості. Одноразове натискання дозволяє вручну встановити чутливість в межах 0-100%. Дворазове - дає можливість вибрати три варіанти автоматичного посилення.

RANGE - установка діапазону відображуваної глибини.

SPAN - одноразове нажатіе- установка розмаху по глибині для збільшеного перегляду цього діапазону глибин; двукратное- можливість установки ручного або автоматичного масштабування і режиму Фиксации дна.

Дуже корисна функція для більш детального перегляду придонного простору на предмет вивчення бровок, коряжника, водоростей і іншого.

DEPTH - дозволяє переміщати джойстиком вгору \ вниз по глибині обраний розмах (SPAN), тобто ви можете переглянути більш докладно, наприклад вибрані 5 метрів, як на дні, так і в будь-якому місці в товщі води.
Split screen - поділ екрану

Дисплей підтримує функцію поділу екрана для інтуїтивного порівняння під час сканування широким і вузьким променем, а також для збільшення картинки дна.
Швидка установка кріплення

Не турбуйтеся про збереження Fishfinder 560с. Пристрій легко знімається з кронштейна. До того ж ехолот Fishfinder 560c є одним з найбільш інтуїтивних на ринку. Установка з використанням кронштейна нахилу / повороту займає всього кілька хвилин.
Комплектація:

-Ехолот Garmin Fishfinder 560С
-Трансдьюсер, 4-pin і 6-pin
Кабель харчування
-Кріплення (Кронштейн)
-коротка Інструкція
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Эхолот»
Показать все модели