Изолента SOLAR IT110 10м х 19мм синяя


Есть в наличии (1-2 дня)
7 грн.
Наличные:
7 грн
Безнал:
8 грн
11 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SOLAR синяя 10м IT110 - Лента изоляционная

Синяя изолента SOLAR IT110, с длиной мотка 10 м является популярным расходным материалом, который используется для осуществления изоляции электропроводов. Кроме своего основного назначения изолента широко применяется в качестве средства устранения мелких неполадок, склеивания различных элементов и крепления каких-либо деталей.
Изолента изготовлена из пленки ПВХ, которая позволяет добиться
Читать полностью
Технічні параметри:

SOLAR синяя 10м IT110 - Стрічка ізоляційна

Синя ізолента SOLAR IT110, з довжиною мотка 10 м є популярним витратним матеріалом, який використовується для здійснення ізоляції електропроводів. Крім свого основного призначення ізолента широко застосовується як засіб усунення дрібних неполадок, склеювання різних елементів і кріплення будь-яких деталей.
Ізолента виготовлена ​​з плівки ПВХ, яка дозволяє добитися герметичності з'єднання і захистити поверхні від вологи, лугів та інших впливів.
Ізолента головним чином призначена для роботи з електрикою і має стійкість до високої напруги. Висока клейкість стрічки забезпечує хороше зчеплення з різними типами поверхонь (скло, дерево, картон, пластик, плитка та ін.). Широкий діапазон температури експлуатації дозволяє використовувати ізоляційну стрічку в умовах від -30 до +70 градусів.
Ізоляційна стрічка безпечна для здоров'я людини, так як не виділяє шкідливих речовин при експлуатації в допустимому режимі температури.
Висока еластичність стрічки і стійкість до розтягування дозволяють їй розтягуватися в півтора рази перш, ніж розірватися. Завдяки цьому ізолента підходить для обмотки проводів різного діаметру, а також предметів будь-якої форми.
Завдяки широкому набору позитивних характеристик ізолента набула широкого поширення з тала універсальним засобом для роботи з електроприладами та вирішення дрібних побутових проблем.

Тип
Изолента
Длина
10 (м)
Ширина
19 (мм)
Толщина
0.15 (мм)
Цвет
синий

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «SOLAR» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели