Нет в наличии
9688 грн.
Наличные:
9688 грн
Безнал:
11626 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Edge 810 CAD+HR - Велонавигатор

Размеры, ДxВxШ(см.):5.1 x 9.3 x 2.5
Размер экрана, ДxВ(см.):3.6 x 5.5 см; 2.6" диагональ (6.6 см)
Разрешение экрана:160 x 240
Вес (г.):98.0000
Батарея:внутренняя литий-ионная батарея
Время работы батареи:до 17 ч.
Высокочувствительный приемник:да
Оснащение GPS:да
Возможность добавления новых карт:да
Тип карты памяти:microSD (не входит в комплект)
Путевые
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin Edge 810 CAD + HR - Велонавігатор

Розміри, ДxВxШ (см.): 5.1 x 9.3 x 2.5
Розмір екрана, ДxВ (см.): 3.6 x 5.5 см; 2.6 "діагональ (6.6 см)
Дозвіл екрану: 160 x 240
Вага (г.): 98.0000
Батарея: внутрішня літій-іонна батарея
Час роботи батареї: до 17 год.
Високочутливий приймач: так
Оснащення GPS: так
Можливість додавання нових карт: так
Тип карти пам'яті: microSD (не входить в комплект)
Шляхові точки / Вибране / Місця: 200.0000
Маршрути: 0.0000
Хронологія: до 180 ч.
Барометричний висотомір (альтиметр): так
Сенсорний екран: так
Передача даних між аналогічними приладами: немає
Garmin Connect сумісність (он-лайн співтовариство): так
Датчик серцевого ритму: так
Датчик обертання педалей: так (опціонально)
Крокомір: немає
Virtual Partner (функція тренування з віртуальним партнером): так

Створений для Вас
Велосипедний комп'ютер Edge 810 з сенсорним екраном розроблений для спортсменів, які хочуть мати функцію навігації і просунуті можливості для тренувань в одному приладі. Підключаємі функції * при використанні смартфона включають в себе відстеження в реальному часі, обмін даними в соціальних мережах і прогноз погоди. Edge 810 сумісний з додатковими детальними міськими та топографічними картами, тому він стане відмінним путівником для велосипедного туризму, регулярних поїздок та інших подорожей, для яких необхідні навігація і вбудовані карти. Завдяки GPS, пристрій надає точні дані і можливість навігації в будь-якій точці світу.

Відстежуйте кожну деталь
Крім того, велонавігатор Edge 810 записує відстань, швидкість, спуск / підйом, ухил і інші дані. Він також сумісний з датчиками ANT + ™, які вимірюють пульс **, швидкість / частоту обертання педалей ** і потужність ***. Профілі активності дозволяють Вам налаштовувати поля даних і встановлювати настройки приладу, залежно від виду поїздки: по дорозі, по горах або велосипедний туризм. Перемикайте профілі, просто провівши пальцем по екрану і Edge 810 буде налаштований на показ даних для потрібної поїздки.

Будьте на зв'язку
Спортивний велокомп'ютер Edge 810 пропонує набір підключаються функцій при роботі в парі з Вашим смартфоном (iPhone або Android ™) і додатком Garmin Connect ™ Mobile. Отримуйте вичерпні, точні дані про поїздку від свого приладу, зберігаючи заряд телефону. Edge 810 відслідковує дані і відсилає їх на Ваш телефон через Bluetooth®. Залишайтеся на зв'язку і діліться усіма деталями Вашої поїздки з друзями, родиною та інтернет-спільнотою. Публікуйте дані відразу після поїздки або гонки. Викладайте повідомлення за допомогою смартфона, і дані поїздки занесуться автоматично - завдяки взаємодії з Garmin Connect Mobile.

Стеження в режимі реального часу
Функція Live Tracking дозволяє Вашим друзям і родині стежити за Вашими гонками і тренуваннями в реальному часі. Запрошуйте бажаючих по електронній пошті або через соціальні мережі, і вони зможуть спостерігати за Вашими поточними даними через Garmin Connect. Отримавши Ваше запрошення по електронній пошті, вони зможуть стежити за Вашою статистикою і місцем розташування.

Погода
Отримуйте інформацію про погодні умови в реальному часі, прогнози погоди і попередження (на територіях в зоні дії) безпосередньо на Edge 810, при створенні пари з Вашим смартфоном і використанні програми Garmin Connect Mobile. Ваш смартфон залишається в сухості і безпеки, в той час, як потрібні дані про погоду знаходяться прямо у вас під рукою.

Бездротова передача даних
Негайно ж зберігайте, викладайте і аналізуйте кожну деталь Вашої поїздки. За допомогою Garmin Connect Mobile, Ви можете завантажувати по бездротовому зв'язку інформацію про завершені поїздках зі свого приладу відразу після закінчення поїздки. Дані можуть завантажуватися автоматично або вручну. Як тільки інформація про поїздку розміщується на Garmin Connect, Ваші "контакти" можуть її переглядати. Також Ви можете шукати Ваші маршрути і дані про тренування ****, збережені на Garmin Connect, завантажувати їх на свій смартфон, а потім по бездротовому зв'язку відправляти прямо на Ваш Edge 810. Далі Ви можете переміститися на початок маршруту і використовувати функцію Virtual Partner ® на своєму пристрої, щоб змагатися зі своїм попереднім результатом в режимі реального часу.

Спеціально розроблений велосипедний комп'ютер
Edge 810 - міцний і водонепроникний прилад, батарея якого працює до 17 годин. Сенсорний екран простий в управлінні, навіть в рукавичках або в дощ. Для установки Ви можете використовувати нове переднє кріплення **, завдяки якому екран приладу буде перебувати прямо перед Вами для підвищення зручності та безпеки, або стандартний тримач з кріпленням «на чверть обороту».
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Туристический GPS»
Показать все модели