Спортивные часы и браслеты Garmin Forerunner 10 Violet


Нет в наличии
3483 грн.
Наличные:
3483 грн
Безнал:
4180 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Forerunner 10 Violet - Спортивные часы

Пол: унисекс
Тип механизма: кварцевые
Тип индикации: электронные
Материал браслета/ремешка: каучук
Страна производитель: США
Тип: унисекс
Механизм: кварцевые
Форма: прямоугольные
Размеры: 4.01 см x 5.22 см x 1.57см
водонепроницаемость: 50 м

Каждая миля имеет значение. И теперь у Вас есть стильное устройство, чтобы записать каждую милю. Forerunner
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin Forerunner 10 Violet - Спортивні годинник

Стать: унісекс
Тип механізму: кварцові
Тип індикації: електронні
Матеріал браслета / ремінця: каучук
Країна виробник: США
Тип: унісекс
Механізм: кварцові
Форма: прямокутні
Розміри: 4.01 см x 5.22 см x 1.57см
водостійкість: 50 м

Кожна миля має значення. І тепер у Вас є стильний пристрій, щоб записати кожну милю. Forerunner 10 - це годинник для бігу з GPS, які відстежують відстань, швидкість / темп і калорії. Також цей прилад визначає ваші особисті рекорди і мотивує Вас на подальші успіхи.
Готовий до бігу

Спортивні годинник з GPS Garmin Forerunner 10 дуже прості у використанні. Дістаньте спортивні годинник з упаковки, зарядіть батарею, винесіть пристрій на вулицю для прийому сигналів від GPS супутників і введіть декілька простих налаштувань. Після цього натисніть на кнопку «старт» і починайте біг або ходьбу. Після закінчення натисніть на кнопку «стоп».
На будь-який смак

Це самі легкі та зручні годинник на сьогоднішній день. На даний момент є 5 варіантів корпусу - чорно-червоний, оранжево-чорний, рожевий, зелений, фіолетовий. Чорно-червона і оранжево-чорна моделі мають трохи більшу лицьову панель та широкий ремінець. Всі пристрої можна носити як звичайних годин.
Інструменти для тренування

Зберігання, обмін та аналіз даннихВ пристрій Forerunner 10 включені сучасні функції, включаючи видачу попереджень та режим Virtual Partner ™ (віртуальний партнер), який дозволяє змагатися з віртуальним суперником для підвищення ефективності Вашої тренування. Крім того, годинник включають в себе функцію «біг / ходьба». Цей інструмент буде корисний для початківців бігунів або для спортсменів, що використовують плани тренувань з відрізками ходьби.

І новачки, і професійні бігуни знають, що перегляд даних тренувань може стати мотивом для поліпшення своїх спортивних результатів. Ви можете легко відстежувати свої дані за допомогою нашої спільноти он-лайн Garmin Connect з безкоштовними інструментами для аналізу результатів та обміну інформацією. Підключившись до сайту Garmin Connect за допомогою Вашого комп'ютера PC або Mac, Ви можете переглянути пройдений Вами маршрут на карті, вивчити підсумкову таблицю даних, задати цільові параметри і т.д.
Зворотній зв'язок для мотивації

Під час бігу Forerunner 10 автоматично попереджає Вас про завершення кожної милі - видається звуковий сигнал, і на екрані блимає час за милю. Після закінчення забігу і збереження інформації Ви побачите підсумкові дані, включаючи загальний час, відстань, середній темп і калорії. Крім того, годинник попередять Вас про досягнення особистого рекорду, наприклад, найшвидшою милі або найдовшою пробіжки.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Спортивные часы и браслеты»
Показать все модели