Спортивные часы и браслеты Garmin Forerunner 210 MultiColor HRM


Нет в наличии
6124 грн.
Наличные:
6124 грн
Безнал:
7349 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Forerunner 210 MultiColor HRM - Спортивные часы

Пол: мужские
Тип механизма: кварцевый(батарейка)
Тип индикации: электронная
Материал корпуса: полимер
Материал браслета/ремешка: полимер
Страна производитель: США
Особенности: GPS встроенный
Тип: мужские
Механизм: кварцевый(батарейка)
Форма: округлая
Размеры: 4.5 x 6.9 x 1.4 см
Монитор сердечного ритма: Да (в комплекте)
Шагомер:Да (в
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin Forerunner 210 MultiColor HRM - Спортивні годинник

Стать: чоловічі
Тип механізму: кварцовий (батарейка)
Тип індикації: електронна
Матеріал корпусу: полімер
Матеріал браслета / ремінця: полімер
Країна виробник: США
Особливості: GPS вбудований
Тип: чоловічі
Механізм: кварцовий (батарейка)
Форма: округла
Розміри: 4.5 x 6.9 x 1.4 см
Монітор серцевого ритму: Так (в комплекті)
Крокомір: Так (в комплект не входить)
Сумісність з Garmin Connect ™: Так
Сумісність з Garmin Training Center®: Так
Функція "AutoLap" (Автоматичний коло): Так
Інтервальне тренування: Так
Обчислення калорій на основі серцевого ритму: Так
Спортивні годинник: Так
Сумісність з Tanita BC-1000: Так
Сумісність з Tanita BC-1000: Так
Відповідність вимогам RoHS: Так
Історія кіл: 1000
Високочутливий приймач GPS: Так
Водонепроникність: Так (IPX7)
Період роботи: 3 тижні в економічному режимі; 8 годин в режимі тренування
Батарея: літій іонна
Розмір дисплея: 2.5 см в діаметрі
Роздільна здатність дисплея: 52 x 30

Garmin Forerunner 210 - ідеальні спортивні годинник для тих, хто хоче тренуватися і на вулиці, і в залі. Спортивні годинник з вбудованим GPS Garmin Forerunner 210 точно записують пройдену дистанцію, швидкість і інтенсивність навантаження.
Простота використання

Тепер у Вас є все необхідне для початку тренування. Спортивні годинник з GPS Garmin Forerunner 210 являють собою найпростіший прилад для тренувань. Дістаньте спортивні годинник з упаковки, зарядіть батарею, винесіть пристрій на вулицю для прийому сигналів від GPS супутників і введіть декілька простих налаштувань. Після цього натисніть на кнопку «старт» і починайте біг або ходьбу. Після закінчення натисніть на кнопку «стоп».
Тренуйтеся з розумом

Незалежно від мети Вашої тренування (просто пробігти 5 кілометрів, показати кращий час або поліпшити спортивну форму) Вам необхідно мати точні дані. Спортивний навігатор Garmin Forerunner 210 використовує GPS-приймач для точного запису пройденої відстані, часу і темпу. Дані кожного забігу зберігаються в пам'яті пристрою, щоб Ви могли переглянути Ваші результати за минулий тиждень або минулий місяць. Крім того, Ви можете використовувати веб-сайт Garmin Connect для докладного аналізу даних.
Додаткові можливості

Для користувачів, яким потрібні додаткові можливості, в Forerunner 210 передбачена функція створення складних інтервальних тренувань з переглядом темпу руху на кожному етапі. Якщо Ви використовуєте Forerunner 210 спільно з електронним крокоміром (в комплект не входить), то після завантаження даних в програму Garmin Connect Ви зможете дізнатися кількість кроків за хвилину (темп руху).
Слідкуйте за частотою пульсу

Спортивний навігатор Forerunner 210 включає преміум датчик частоти пульсу з м'якою стрічкою, за допомогою якого Ви зможете спостерігати за кількістю скорочень серцевого м'яза в хвилину. Датчик дозволяє настроїти п'ять зон частоти пульсу. Ви можете включити сигналізацію частоти пульсу, щоб пристрій видавав Вам попередження, коли частота пульсу стає вище або нижче заданого значення. Крім того, на основі даних частоти пульсу прилад Forerunner 210 забезпечує точний розрахунок кількості спалених калорій.
Збір даних тренування

Під час занять на відкритому повітрі Forerunner 210 використовує GPS-приймач для точної реєстрації часу, темпу і дистанції. Високочутливий GPS-приймач з функцією HotFix ™ забезпечує швидкий пошук супутників і надійний прийом сигналів навіть біля високих будівель або під щільними кронами дерев. Щоб записувати ті ж дані в залі, прикріпіть до кросівок електронний крокомір (в комплект не входить) і починайте тренування. Крокомір, що використовує сучасний вимірювач прискорення, збирає і передає точні дані про Ваших переміщеннях. Показання пройденої дистанції і швидкості забезпечують точність 98% для більшості користувачів без будь-яких додаткових налаштувань.
Зберігання, обмін та аналіз даних

І новачки, і професійні бігуни знають, що перегляд даних тренувань може стати мотивом для поліпшення своїх спортивних результатів. Ви можете легко відстежувати свої дані за допомогою нашої спільноти он-лайн Garmin Connect з безкоштовними інструментами для аналізу результатів та обміну інформацією. Підключившись до сайту Garmin Connect за допомогою Вашого комп'ютера PC або Mac, Ви можете переглянути пройдений Вами маршрут на карті, вивчити підсумкову таблицю даних, задати цільові параметри і т.д. Для тренувань в закритих приміщеннях, під час яких GPS-приймач не використовувався Ви не зможете переглядати карту в Garmin Connect, проте Ви отримаєте доступ до записів даних тренування.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Спортивные часы и браслеты»
Показать все модели