Спортивные часы и браслеты Garmin Forerunner 220 (белый/фиолетовый)


Нет в наличии
5961 грн.
Наличные:
5961 грн
Безнал:
7154 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Forerunner 220 (белый/фиолетовый)- Спортивные часы

Тип: спорт
Размер: 1" диагональ (2,54 см.)
Разрешение: 180х180
Размер, см.: 4.5 x 4.5 x 1.2 см.
Вес: 40,7 гр.
Батарея: Li-Ion, 6 недель в режиме часов; 10 часов в режиме тренировки
Память встроенная: хронология 200 часов.
Влагозащита: + (50 метров)
Особенности: GPS есть. Новый круг начинается автоматически. Продвинутые тренировки. Надзор за темпом.
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin Forerunner 220 (білий / фіолетовий) - Спортивні годинник

Тип: спорт
Розмір: 1 "діагональ (2,54 см.)
Дозвіл: 180х180
Розмір, див .: 4.5 x 4.5 x 1.2 см.
Вага: 40,7 гр.
Батарея: Li-Ion, 6 тижнів у режимі годин; 10 годин у режимі тренування
Пам'ять вбудована: хронологія 200 годин.
Вологозахист: + (50 метрів)
Особливості: GPS є. Новий коло починається автоматично. Просунуті тренування. Нагляд за темпом. Особистий рекорд.
Комплектація: Кабель живлення / передача даних

Простота використання

Тепер у Вас є все необхідне для початку тренування. Спортивні годинник з GPS Garmin Forerunner 220 оснащені кольоровим дисплеєм, завдяки якому ви зможете легко зчитувати дані. Крім того, пристрій забезпечує просте управління за допомогою кнопок. Міцний ремінець підійде для зап'ястя будь-якого розміру.

Спортивні годинник виконані у двох колірних варіантах корпусу. Ці моделі поставляються як з датчиком серцевого ритму (пульсу), так і без нього.
Ваш персональний тренер

Бігові годинник Forerunner 220 вимірюють основні параметри бігу, включаючи відстань, темп і частоту пульсу *. Спортивний навігатор не тільки розраховує відстань і темп за допомогою GPS-датчика, але також включає в себе вбудований акселерометр. Під час тренувань в закритих приміщеннях і на бігових доріжках вбудований акселерометр вимірює відстань, і Вам не доведеться використовувати окремий крокомір. Акселерометр може вимірювати відстань при відсутньому сигналі від GPS, наприклад, коли Ви біжите по тунелю. Розробіть план тренування або використовуйте готовий план в додатку Garmin Connect, а потім завантажте його на FR 220, щоб воно повідомляло Вам цільові параметри темпу, часу і відстані під час тренування в режимі реального часу.
Додаткові можливості

Ви можете задавати попередження по частоті пульсу, темпу або інтервалах бігу / ходьби, щоб ваші показники залишалися в бажаному діапазоні. У годиннику Forerunner 220 використовуються вібро- і звукові сигнали, які ви можете використовувати окремо або разом. За допомогою цих сигналів Ви зможете визначити, випереджаєте Ви заданий темп або відстаєте від нього. Також пристрій може видавати вібросигнали для відмітки відрізків довжиною в милю, початку нового кола або настройки сигналів для іншої інформації. Коли ваша пробіжка завершена і збережена в пам'яті пристрою, ви можете переглянути на екрані підсумкові дані тренування. Для мотивації пристрій 220 повідомляє Вам, встановили Ви особистий рекорд на дистанції від милі до марафону.
Залишайтеся на зв'язку

Forerunner 220 може передавати ваші дані по бездротовому каналу зв'язку в Garmin Connect. За допомогою Garmin Connect Mobile ваші дані можуть потрапляти в смартфон. Крім того, ви можете налаштувати одну або кілька точок доступу Wi-Fi, і GPS-годинник Garmin Forerunner 220 будуть автоматично виконувати синхронізацію з Garmin Connect, потрапляючи в зону доступу.

Також пристрій включає функцію LiveTrack (живе стеження) **, завдяки якій ваші друзі зможуть спостерігати за вами і переглядати ваші дані в реальному часі. Для використання цієї функції ви повинні підключити годинник Forerunner 220 до телефону. Поділіться вашими перемогами з усім світом, публікуючи дані в соціальних мережах через додаток Garmin Connect Mobile. Для використання послуг тренера в режимі реального часу під час пробіжки скористайтеся безкоштовними планами тренувань в додатку Garmin Connect. Регулярно підключаючи годинник до Garmin Connect, ви можете прискорити процес розрахунку координат GPS, оскільки супутникові дані будуть автоматично передаватися на ваш пристрій.

Годинники для бігу з кольоровим, сенсорним екраном, з GPS, які дозволяють виміряти відстань, швидкість, темп і частоту пульсу (в парі зі спеціальним датчиком *)
Ідентифікація особистих рекордів
Водонепроникність 50 м.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Спортивные часы и браслеты»
Показать все модели