Спортивные часы и браслеты Garmin Forerunner 620 (белый/оранжевый)


Нет в наличии
9477 грн.
Наличные:
9477 грн
Безнал:
11373 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Forerunner 620 (белый/оранжевый) - Спортивные часы

Тип экрана:LCD-монохромный
Размер экрана:2.54x2.54 см
Разрешение экрана:180x180 пикс.
Подсветка экрана:есть
Сенсорный экран:есть
Питание Garmin Forerunner 620
Элементы питания:собственный Li-Ion
Время работы:10 ч
Возможность зарядки аккумуляторов:есть
Водонепроницаемый корпус:есть
Комплектация:Forerunner 620, монитор сердечного ритма – Run
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin Forerunner 620 (білий / оранжевий) - Спортивні годинник

Тип екрану: LCD-монохромний
Розмір екрану: 2.54x2.54 см
Дозвіл екрану: 180x180 пікс.
Підсвічування екрану: є
Сенсорний екран: є
Харчування Garmin Forerunner 620
Елементи живлення: власний Li-Ion
Час роботи: 10 год
Можливість зарядки акумуляторів: є
Водонепроникний корпус: є
Комплектація: Forerunner 620, монітор серцевого ритму - Run (входить в комплект модифікації HRM), зарядний пристрій змінного струму, затиск для зарядки, керівництво російською мовою
Габарити (ШхВхГ): 45x45x12 мм
Вага: 44 г
Особливості: Додаткові функції: вимірювання відстані, швидкості, темпу, частоти серцевих скорочень; сумісність з датчиками: монітор серцевого ритму, крокомір, велосипедний датчик швидкості / частоти обертання; Передача даних по бездротовому каналу USB ANT +; Особливості: функція Virtual Partner (змагання з цифровим суперником), функція Courses (змагання з попередніми забігами), функція Auto Pause (зупинка і запуск таймера на основі поточної швидкості), функція Auto Lap (автоматичний початок але
Функції Garmin Forerunner 620
Додатково: індикатор частоти пульсу
Основне Garmin Forerunner 620
Кількість шляхових точок: 100
Функція розрахунку маршруту: є
Звукова сигналізація: є
Програмне забезпечення: Garmin
Подорожній комп'ютер: є
Функція Track-Back: є
Тип: портативний
Область застосування: наручний
Тип антени: внутрішня

Краще цих бігових годин може бути тільки особистий тренер з бігу. Forerunner 620 включає в себе функцію визначення часу відновлення, прогнозування результату змагання та оцінку максимального значення VO2, щоб ви могли тренуватися більш ефективно. При використанні разом з датчиком HRM-Run * FR620 також дозволяє вам визначити фізичну форму, показуючи значення частоти кроків, час контакту з землею і вертикальні коливання. Під час тренувань в закритих приміщеннях вбудований акселерометр вимірює відстань, і вам не доведеться використовувати окремий крокомір.
Знає Ваш потенціал
Використовуючи патентований алгоритм від Firstbeat, Garmin Forerunner 620 визначає показник аеробного ефективності - VO2 max. При використанні разом з пульсомірів HRM-Run VO2 max оцінює максимальний об'єм кисню, споживаний Вами в хвилину на кілограм ваги тіла при максимальному навантаженні. Чим вищий цей показник, тим краще Ваші здатності до відновлення після навантаження.

Кольорова шкала на годиннику показує ваше значення VO2 max у порівнянні з показниками бігунів вашого статі і віку. Спортивні годинник прогнозують Ваш час фінішу для даної дистанції на основі поточного значення VO2 max і за умови належної підготовки.
Відпочивати або тренуватися
Час восстановленіяБлагодаря Forerunner 620 Вам не потрібно гадати, який період відпочинку вам необхідний між тренуваннями. Пристрій аналізує дані частоти пульсу і показники минулого тренування, щоб на основі цих даних розрахувати час, необхідний для повного відновлення перед наступного тренування.

Ви зможете спостерігати за ходом відновлення в режимі реального часу протягом перших кількох хвилин після забігу. Коли ви завершите забіг, то годинник покаже, скільки часу має пройти до наступної інтенсивного тренування. Для індикації цих даних використовується зручна колірна шкала - зелений колір означає, що ви можете приступати до тренування. Якщо ви бачите червоний колір і час відновлення більше 3 днів, то вам необхідний день відпочинку або легка відновна пробіжка. Час відновлення залежить від Вашої фізичної форми та інтенсивності тренування.

Слідкуйте за спортивною формою
Garmin Forerunner 620 - міні-сайт
Garmin Forerunner 620 - міні-сайт
Forerunner 620 - це перші бігові годинник з GPS-приймачем, які дозволяють вам визначити вашу спортивну форму за допомогою біговій динаміки. При використанні разом з пульсомірів HRM-Run Forerunner 620 записує частоту кроків, вертикальні коливання і час контакту з землею. Ці дані впливають на економічність бігу.

При підрахунку кількості кроків за хвилину враховується загальне число кроків (ліва і права нога). Попередні прибори вимірювали частоту кроків за допомогою зовнішнього шагомера. Як правило, частота кроків становить 150 - 200 кроків за хвилину. Максимальна ефективність досягається при 180 кроках / хвилину.

Вертикальне коливання, тобто, величина Ваших "хитань" під час бігу, вимірюється в сантиметрах відносно нерухомої точки Вашого тіла (датчик пульсометра HRM-Run, закріплений на грудях). Як правило, значення вертикального коливання становить 6 - 13 см. У професійних спортсменів значення вертикального коливання, як правило, менше.

Також, навігатор вимірює, протягом якого періоду часу Ваша нога знаходиться на землі (а не в повітрі). Час контакту із землею вимірюється в мілісекундах. Як правило, час контакту з землею знаходиться в діапазоні 160 - 300 мілісекунд. У професійних спортсменів при кожному кроці нога знаходиться на землі менше 200 мілісекунд.

Колірна шкала наочно відображає Вашу бігову динаміку в порівнянні з іншими бігунами.
Залишайтеся на зв'язку
Forerunner 620 може передавати ваші дані по бездротовому каналу зв'язку в Garmin Connect. За допомогою Garmin Connect Mobile ваші дані можуть потрапляти в смартфон. Крім того, ви можете налаштувати одну або кілька точок доступу Wi-Fi, і прилад 620 буде автоматично виконувати синхронізацію з Garmin Connect, потрапляючи в зону доступу.

Також пристрій включає функцію LiveTrack (живе стеження), завдяки якій ваші друзі зможуть спостерігати за вами і переглядати ваші дані в реальному часі. Для використання цієї функції ви повинні підключити годинник Forerunner 620 до телефону. Поділіться вашими перемогами з усім світом, публікуючи дані в соціальних мережах через додаток Garmin Connect Mobile. Для використання послуг тренера в режимі реального часу під час пробіжки скористайтеся безкоштовними планами тренувань в додатку Garmin Connect. Регулярно підключаючи годинник до Garmin Connect, ви можете прискорити процес розрахунку координат GPS, оскільки супутникові дані будуть автоматично передаватися на ваш пристрій.

* Датчик серцевого ритму HRM-Run входить в комплект в деяких версіях; для інших купується окремо.

** VO2 max є показником аеробної ефективності. При використанні разом з пульсомірів HRM-Run показник VO2 max оцінює максимальний об'єм кисню, споживаний Вами в хвилину на кілограм ваги тіла при максимальному навантаженні.

*** При сполученні із сумісним смартфоном.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Спортивные часы и браслеты»
Показать все модели