Спортивные часы и браслеты Garmin Forerunner 910 USB+HRM


Нет в наличии
9840 грн.
Наличные:
9840 грн
Безнал:
11809 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Forerunner 910 USB+HRM - Спортивные часы

Размер дисплея: 3.3 х 2.0 см
Разрешение дисплея: 160 x 100 px
Сенсорный дисплей: Нет
Водонепроницаемость: Да (до 50 метров)
Датчики: гребков, сердечного ритма
Особенности: GPS, Автоматическое начало нового круга, Автопауза, Барометрический альтиметр, Расчет затраченных калорий, Счетчик гребков, Тренировка с виртуальным партнером, Учет длины бассейна
Дополнительные
Читать полностью
Технічні параметри:

[B] Garmin Forerunner 910 USB + HRM - Спортивні годинник [/ b]

Розмір дисплея: 3.3 х 2.0 см
Роздільна здатність дисплея: 160 x 100 px
Сенсорний дисплей: Ні
Водонепроникність: Так (до 50 метрів)
Датчики: гребків, серцевого ритму
Особливості: GPS, Автоматичний початок нового кола, Автопауза, Барометричний альтиметр, Розрахунок витрачених калорій, Лічильник гребків, тренування з віртуальним партнером, Облік довжини басейну
Додаткові характеристики
Функція "Сourses"
Функція "Auto Scroll"
Функція "Multi-sport"
Складні тренування
Попередження про темп тренування
Попередження про час / відстані
Вібро режим
Інтервальна тренування
Настроюється екран
Garmin Connect і Garmin Training Center сумісні з Windows 2000 або більш пізніми версіями і Intel-based Mac з OS 10.4 або більш пізніми версіями з Safari.
Харчування: Літій-іонний акумулятор
Розміри: 54 x 61 x 15 мм
Вага: 72 г

Ви плаваєте. Ви їздите на велосипеді. Ви бігаєте. Вам важливі дані і деталі. Нам теж. І ми тільки що розробили для вас нового ідеального партнера для тренувань. Forerunner 910XT - це універсальний спортивний прилад з GPS-приймачем, який забезпечує докладні дані для плавців, а також відстежує відстань, темп, висоту і частоту пульса1 для бігунів і велосипедистів. Пристрій має низькопрофільний корпус, зручний ремінець і легко читається дисплей.

Пірнай!
Модель Forerunner 910XT, розроблена для відкритих водойм і закритих басейнів, є водонепроникною до глибини 50 м (164 футів). Це наші перші години «мультиспорт», що пропонують розширені дані для плавців, включаючи дистанцію, ідентифікацію гребків, лічильник гребків і довжину басейну. Крім того, пристрій розраховує показник Swolf (Оцінка плавання), який дозволяє визначити ефективність плавання. Цей показник служить для визначення ефективності плавця. (Для визначення балів Swolf ви повинні підсумовувати час з кількістю гребків. Наприклад, ви пропливли відрізок за 20 секунд, виконавши при цьому 15 гребків. Ваш показник складе 35.) Завдяки міцній конструкції і простому управлінню пристрій 910XT може використовуватися для інших водних видів спорту, включаючи веслування на байдарках.

Оскільки Forerunner 910XT містить GPS-приймач, пристрій запам'ятовує пройдений вами шлях, і ви можете потім переглянути трек на мапі в нашому безкоштовному онлайн співтоваристві Garmin Connect. Ця функція допоможе в аналізі плавання у відкритих водоймах і дозволить внести корективи в техніку.

Плавне перемикання між видами спорту
І під час тренування, і на змаганнях дорога кожна секунда, тому прилад 910XT забезпечує просте і плавне перемикання між різними видами спорту. Функція "auto multisport" дозволяє вам переключатися з одного виду спорту на інший натисненням всього на одну кнопку, щоб ви не втрачали зайвий час. При використанні додаткового швидкоз'ємного утримувача ви можете швидко переставляти пристрій з вашого зап'ястя на велосипед.

Використання на суші
Пристрій Forerunner 910XT демонструє відмінні можливості не тільки в басейні. Цей прилад пропонує багато з тих функцій, які використовуються в самих останніх моделях велокомпьютеров і спортивних годин Garmin для точного вимірювання часу, дистанції, швидкості, темпу і т.д. Модель 910XT є нашим першим пристроєм «мультиспорт», що включає в себе барометричний альтиметр для точного вимірювання даних висоти, включаючи підйом, спуск і ухил. Настроювані поля даних дозволяють вам складати свої сторінки тренувань для кожного виду спорту. Використовуйте вібро сигнали для попередження про початок нового відрізка, часу для харчування або як нагадування про те, що ви не виконуєте поставлені цілі. Завдяки тривалому терміну служби батарей (до 20 годин) і сучасним функціям модель 910XT ідеально підходить для тріатлону.

Підніміть тренування на новий рівень
Модель 910XT сумісна з датчиками ANT +, включаючи додатковий велосипедний датчик швидкості / частоти обертання педалей або пульсометр (входить в комплект деяких моделей). Ви можете використовувати 910XT з існуючим пульсомірів ANT + або придбати цей аксесуар додатково.

Для серйозних спортсменів прилад 910XT пропонує сумісність з вимірювачами потужності ANT + (наприклад, з моделлю Vector, вимірювачем потужності Garmin, заснованому на даних обертання педалей).

Планування, аналіз і обмін даними
При завантаженні даних в програму Garmin Connect ви отримуєте додаткові можливості, наприклад, перегляд маршруту тренування на карті або вивчення докладних даних. Крім того, ви можете використовувати Garmin Connect для планування нових маршрутів, створення своїх тренувань і вивчення тренувань інших користувачів. Завдяки чарівній бездротової технології ANT + і крихітному компоненту USB stick (входить в комплект), дані тренувань автоматично завантажуються в комп'ютер. Пристрій сумісний з Mac і PC.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Спортивные часы и браслеты»
Показать все модели