Спортивные часы и браслеты Garmin Forerunner 60 Men Black HRM+Foot Pod


Нет в наличии
2460 грн.
Наличные:
2460 грн
Безнал:
2952 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Forerunner 60 Men Black HRM+Foot Pod - Спортивные часы

Размер дисплея: 2.0 x 2.8 см
Разрешение дисплея: 56 x 31 px
Сенсорный дисплей: Нет
Водонепроницаемость: Да (50 метров)
Датчики: сердечного ритма, шагомер
Особенности: Автоматическое начало нового круга, Автопауза, Расчет затраченных калорий, Тренировка с виртуальным партнером
Дополнительные характеристики: Функции часов включают индикацию времени суток
Читать полностью
Технічні параметри:

[B] Garmin Forerunner 60 Men Black HRM + Foot Pod - Спортивні годинник [/ b]

Розмір дисплея: 2.0 x 2.8 см
Роздільна здатність дисплея: 56 x 31 px
Сенсорний дисплей: Ні
Водонепроникність: Так (50 метрів)
Датчики: серцевого ритму, крокомір
Особливості: Автоматичне початок нового кола, Автопауза, Розрахунок витрачених калорій, тренування з віртуальним партнером
Додаткові характеристики: Функції годин включають індикацію часу доби (12/24 години), два часових пояси, календар (число / місяць), будильник. Garmin Connect і Garmin Training Center сумісні з Windows 2000 або пізніші версії і Intel-based Mac з OS 10.4.11 або пізніші версії з S
Харчування
Батарея типу CR2032
Розміри: 56 x 38 x 13 мм
Вага: 44 г

Реєструйте кожен пройдений кілометр і кожну хвилину за допомогою FR60, компактних спортивних годин, які дозволяють фіксувати час, частоту пульсу і кількість витрачених калорій. При використанні додаткового бездротового крокоміра пристрій FR60 також дозволяє вимірювати швидкість і пройдену дистанцію при заняттях в приміщеннях і на відкритому повітрі. Використовуйте FR60 для підвищення ефективності Ваших тренувань. Потім Ви можете передати дані в комп'ютер по бездротовому каналу зв'язку для подальшого аналізу.

Тренування в приміщеннях і на відкритому повітрі
І в спортивному залі, і на відкритому стадіоні прилад FR60 записує всі дані тренувань, включаючи час, частоту пульсу, кількість витрачених калорій, час проходження кола, усереднені показники і багато іншого. У пристрій FR60 включені сучасні функції, включаючи видачу попереджень та режим Virtual Partner (віртуальний партнер), який дозволяє змагатися з віртуальним суперником для підвищення ефективності Вашої тренування.

Успіх моделі FR60 заснований на бездротовій технології ANT +, яка дозволяє підключатися до інших ANT + сумісних пристроїв, включаючи датчик частоти пульсу (входить в комплект поставки), крокомір та інше обладнання для занять спортом.

Вимірювання пройденого шляху
За допомогою бездротового зв'язку ANT + прилад FR60 підключається до додаткового бездротовому крокоміру, який дозволяє фіксувати пройдену дистанцію і швидкість як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Завдяки використанню сучасних технологій крокомір реєструє і передає точні дані про Ваших пересуваннях. При цьому точність отриманої інформації про пройдений відстані і швидкості складає 98%.

Прислухайтеся до Вашого серця
Пристрій FR60 підключається по бездротовому каналу зв'язку до легкого і гнучкому цифровому датчику частоти пульсу, завдяки чому Ви зможете визначати інтенсивність тренування. Прилад FR60 безперервно відстежує частоту Вашої пульсу (в ударах в хвилину) і відображає зону частоти пульсу, щоб Ви могли спостерігати за своїм станом і покращувати фізичну форму.

Cross-Train
При підключенні додаткового датчика швидкості / частоти обертання педалей Ви можете використовувати прилад FR60 для велосипедних тренувань. Бездротовий датчик швидкості / частоти обертання педалей надійно кріпиться до велосипеда і вимірює параметри тренування. Ви можете використовувати це обладнання навіть для тренувань в закритих приміщеннях, оскільки датчик встановлюється на задньому колесі велосипеда.

Синхронізація та обмін даними
Після реєстрації даних пристрій FR60 автоматично передає дані в Ваш комп'ютер, використовуючи бездротовий канал зв'язку. Тепер Ви можете аналізувати дані, розбивати їх на категорії і обмінюватися з іншими користувачами он-лайн спільноти Garmin Connect.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Спортивные часы и браслеты»
Показать все модели