Спортивные часы и браслеты Garmin vivosmart Berry Small


Нет в наличии
4284 грн.
Наличные:
4284 грн
Безнал:
5141 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin vivosmart Berry Small - Спортивные часы

Тип: Умные браслеты
Диагональ дисплея: 1.4"
Тип матрицы: OLED
Разрешение дисплея: 128x16
Интерфейс соединения со смартфоном: Bluetooth 4.0
Совместимая ОС: iOS, Android 4.4, Android 4.3
Способ оповещения: Вибрация
Уведомления: SMS, Вызовы, События календаря, Социальные сети, Электронная почта
Разъемы: Проприетарный
Особенности: Съемный зарядный блок,
Читать полностью
Технічні параметри:

[B] Garmin vivosmart Berry Small - Спортивні годинник [/ b]

Тип: Розумні браслети
Діагональ дисплея: 1.4 "
Тип матриці: OLED
Роздільна здатність дисплея: 128x16
Інтерфейс з'єднання зі смартфоном: Bluetooth 4.0
Сумісна ОС: iOS, Android 4.4, Android 4.3
Спосіб оповіщення: Вібрація
Повідомлення: SMS, Виклики, Події календаря, Соціальні мережі, Електронна пошта
Роз'єми: пропрієтарного
Особливості: Сумний зарядний блок, Шагомер, Управління камерою, Управління музичним плеєром, Захист від води, пилу
Час роботи: До 7 днів
Розміри: 127 - 172 мм мм
Вага: 18.7 г

Сумісність
HTC One (M7)
LG Flex
Samsung Galaxy Note 2/3
Samsung Galaxy S3 / S4 / S4 Active / S5
Sony Xperia Z2
iPhone 4S / 5 / 5C / 5S / 6/6 Plus
iPad 3/4 / Air
iPad Mini
iPod Touch 5th Generation

Монітор активності плюс «розумні» оповіщення

Показує кількість кроків, калорії, відстань і час доби
Вібросигнали для викликів, текстових повідомлень і електронних листів, що надходять від Вашого смартфона
Просте управління з використанням натискань і ковзань по екрану
Попередження про неактивності нагадає Вам, що пора розім'ятися
Автоматичний розрахунок цільового кількості кроків
Натисніть для перегляду даних

Пристрій ví-vosmart; включає обтічний невидимий дисплей, який активізується, коли Ви отримуєте сповіщення або натискаєте на браслет. При цьому на екрані відображається така інформація, як кількість кроків, пройдену відстань, витрачені калорії, час доби і т.д.
Спортивний браслет ví-vosmart; автоматично виконує синхронізацію даних з Garmin Connect & trade- ;, нашим онлайновим спортивним співтовариством, коли Ви використовуєте це безкоштовний додаток на Bluetooth-сумісному устройстве¹- .; Крім того, Ви можете отримати доступ до додатка Garmin Connect за допомогою комп'ютера.

«Розумні» оповіщення
Завдяки носимой технології ví-vosmart; Ви будете залишатися активними і на зв'язку. Щоразу при отриманні текстового повідомлення, електронного листа або виклику від Bluetooth-сумісного пристрою ,. ví-vosmart; легко вібрує і автоматично відображає інформацію. Щоб прочитати додаткові дані, торкніться екрану і проведіть по ньому пальцем.

Пристрій показує час доби і попереджає, коли настав час розім'ятися

Дослідження довели, що тривалі періоди без руху (наприклад, сидячи перед комп'ютером) ведуть до зниження вироблення жиросжигающих ензимів в організмі людини. Для боротьби з цим процесом потрібно всього лише періодично вставати і ходити протягом нетривалого часу.
Ви можете втратити хід часу, але ví-vosmart; нагадає Вам про те, що настав час для невеликої прогулянки. Після 1 години без руху ví-vosmart; починає вібрувати - це означає, що Вам пора розім'ятися. Походіть протягом пари хвилин, щоб скинути таймер неактивності.

Цілодобово на Вашій руці
Спортивний браслет ví-vosmart; відстежує Ваші дані цілодобово, і Ви можете носити його протягом 7 днів без підзарядки батареї. Пристрій володіє рівнем водонепроникності 5 Атм., Тому Ви можете не знімати прилад в душі або басейні.
Пристрій ví-vosmart; оснащено будильником з вібросигналом. Переключіть прилад на режим сну, і він буде спостерігати за параметрами Вашого відпочинку. Потім Ви зможете подивитися тривалість сну, а також періоди швидкого і повільного сну на Вашій сторінці додатка Garmin Connect.

Персоналізовані щоденні цілі
Спортивний браслет ví-vosmart; вивчає Ваш поточний рівень активності, а потім призначає цільове значення кількості кроків, яке Ви повинні пройти за день. Залежно від Ваших результатів ví-vosmart; коригує цільове значення для наступного дня, направляючи Вас до більш активного життя. За допомогою програми Garmin Connect Ви можете переглядати Ваш прогрес і отримувати віртуальні бейджи за успіхи.

Залишайтеся на зв'язку
ví-vosmart; автоматично виконує синхронізацію з підключеним мобільним пристроєм Bluetooth протягом дня (наприклад, при виконанні мети або після декількох кроків з моменту останньої синхронізації).
Використовуючи онлайнове безкоштовний додаток Garmin Connect, Ви можете слідкувати за своїм прогресом і заробляти віртуальні бейджи для додаткової мотивації. Також Ви можете приєднатися до інших користувачів для виконання завдань або порівнювати результати зі своїми близькими і друзями по всьому світу.

Продовжуйте рухатися
Якщо Ви готові зробити наступні кроки на шляху до більш активного життя, прилад ví-vosmart; запропонує Вам додаткові функції для мотивації. При використанні пристрою разом з пульсометром²-; Ви можете записувати дані частоти пульсу і зони частоти пульсу, а також одержувати більш точну інформацію про спалені калорії. Ці дані можуть бути корисні і під час пробіжки, і на тренуванні в спортзалі. Крім того, Ви можете підключати ví-vosmart; до велосипедних датчикам швидкості (продаються окремо).
Для докладного відстеження кількості калорій Ви можете створити обліковий запис на сайті MyFitnessPal і пов'язати її з обліковим записом Garmin Connect. Це дозволить Вам порівнювати кількість спожитих калорій з кількістю спалених калорій, які ví-vosmart; записує протягом дня.
Використовуючи додаток Garmin Connect, Ви можете приєднатися до інших користувачів ví-vosmart; для виконання загального завдання або почати своє власне змагання з друзями і поборотися за віртуальні бейджи.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Спортивные часы и браслеты»
Показать все модели