Нет в наличии
16120 грн.
Наличные:
16120 грн
Безнал:
19345 грн
Приватбанк:
17810 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lowrance Elite 5 CHIRP - Эхолот

Тип: Эхолоты/картплоттеры
Количество частот: 3
Диагональ дисплея: 5"
Тип дисплея: Цветной
Разрешение дисплея: 480 x 480 пикселей
Частота:
455/800 кГц (DownScan Imaging)
Low, Med, High (CHIRP)
50/83/200 кГц (Narrow Band) кГц
Мощность передачи: 250 RMS Вт
Максимальная глубина: 914 м
Звуковая сигнализация:
Сигнал изменения глубины Depth Alarm
Читать полностью
Технічні параметри:

Lowrance Elite 5 CHIRP - Ехолот

Тип: Ехолоти / картплоттери
Кількість частот: 3
Діагональ дисплея: 5 "
Тип дисплея: Кольоровий
Роздільна здатність дисплея: 480 x 480 пікселів
Частота:
455/800 кГц (DownScan Imaging)
Low, Med, High (CHIRP)
50/83/200 кГц (Narrow Band) кГц
Потужність передачі: 250 RMS Вт
Максимальна глибина: 914 м
Звукова сигналізація:
Сигнал зміни глибини Depth Alarm
Сигнал визначення мілин Shallow Alarm
Відображення температури води: Є
Визначення риби: Система ASP (Advanced Signal Processing)
Визначення щільності дна: Є
Наявність GPS: Є
Кількість збережених точок GPS: 3000
Підтримка карт пам'яті: microSD
Водонепроникність: Так (IPX7)
Живлення: 12 В постійного струму (10-17 В постійного струму min-max)
Підтримка протоколу NMEA: 0183
Додаткові характеристики
Дисплей 256 кольорів, Full VGA SolarMax PlusTFT c підсвічуванням
Тип випромінювача ехолота Multiple selections Lowrance and Airmar
GPS маршрути: 100
Тип приймача / антена: 16-ти канальний GPS + WAAS + EGNOS + MSAS / внутрішня
Запис траєкторії: 100 треків, до 10 000 точок / трек
Підтримка карт: Navionics Gold, C-Map Max-N і Insight Genesis
Розміри: 174 x 136 x 63 мм

Новий ехолот / картплоттер Elite-5 CHIRP від ​​Lowrance з яскравим 5-ти дюймовим екраном, з роздільною здатністю 480x480 оснащений сенсаційною технологією CHIRP (Compressed High-Intensity Radiated Pulse), на додачу до вже наявних Broadband Sounder і DownScan Imaging. CHIRP-сонар має високу чутливість, забезпечує більш якісне дозвіл і чудову шумозаглушення, в результаті чого, місця приманок і проживання риби можна побачити, що називається "неозброєним оком".

Новий Elite-5 CHIRP легше і чіткіше розрізняє об'єкти у воді, забезпечує краще поділ об'єктів на великій глибині, чіткіше фіксує зображення риб навіть при русі човна на високій швидкості. Плюс до всього, наслідуючи технологію DownScan Imaging ехолот Elite-5 CHIRP відтворює зрозуміле і докладне зображення структури поверхні дна вдобавок до системи Broadband Sounder.

Завдяки винятковим можливостям технології Lowrance DownScan Overlay, користувачі зможуть відтворювати отримується за допомогою DownScan Imaging зображення на екран вдобавок до даних ехолокації CHIRP або Broadband Sounder, отримуючи при цьому абсолютно приголомшливий результат: чітке зображення риби, що не зливається з навколишнім середовищем.

Щоб продовжити час безпосередньої лову риби, вбудована в ехолот система фільтрації перешкод (ASP) знижує необхідність ручного налаштування параметрів для виявлення риби, збільшуючи при цьому різкість зображення структури і деталізацію поверхні дна; а функція TrackBack дає можливість прокрутки історії (простежувати структуру дна по пройдений маршрутом, зберігати та переглядати встановлені мітки і цілі, економлячи тим самим дорогоцінний час рибалки).

Вбудована 16-канальна антена GPS дає високу точність позиціонування з можливістю додаткового уточнення допомогою даних WAAS + EGNOS + MSAS (у зоні покриття).

Датчики Elite CHIRP мають частоту випромінювання 83/200/455/800 кГц, або 50/200/455/800 кГц з Hybrid Dual Imaging (HDI), тим самим відкриваючи можливість рибалити на глибинах 300 і 1000 м відповідно. В якості додаткових аксесуарів до приладів додаються бронзові HDI-датчики, комплект адаптерів для датчика і набір кріплень. Elite-5 CHIRP сумісний з зовнішньої GPS-антеною LGC-16W допомогою NMEA 0183.

Вологозахищений роз'єм для карти пам'яті microSD служить для установки картографії серії Navionics Gold і C-Map Max-N. Доступний онлайн сервіс Insight Genesis, користувачі якого можуть створювати власні карти з високою роздільною здатністю з особистих записів гідроакустичних журналів, вносячи дані про структуру і рослинності дна. Внутрішня пам'ять може зберігати до 3000 маршрутних точок, 100 маршрутів (до 100 маршрутних точок кожен) і 100 треків з можливістю повернення по них (до 10 000 точок).

Меню російською мовою.

Основні особливості:

Безперервна розверстка від низьких до високих частот одним датчиком
Збільшення ефективності застосування технології CHIRP з великою кількістю доступних датчиків, в тому числі Lowrance HDI Skimmer
Суміщений режим відображення отриманих даних на одному екрані. DownScan Imaging в свою чергу забезпечить якісне і чітке зображення структури дна.
Надійна навігаційна система - високочутлива вбудована GPS-антена, сумісність з картами Navionics Gold і C-Map Max-N, з можливістю оновлення та завантаження нових карт за допомогою швидкісних карт пам'яті microSD (SDHC)
Можливість створення своїх власних карт з реальними даними гідролокатора, які Ви можете записувати за допомогою програми Insight Genesis
Яскравий кольоровий екран для виведення максимальної кількості необхідних даних і роботи в будь-яких умовах
DownScan Imaging Overlay - ексклюзивна технологія накладення ськана DownScan Imaging на зображення, отримане за допомогою технології луна-локації CHIRP
ASP (Advanced Signal Processing) - система фільтрації перешкод. Знижує необхідність ручного налаштування параметрів для виявлення риби, збільшуючи при цьому різкість зображення структури і деталізацію поверхні дна
Trackback - дозволяє прокрутити історію показань ехолота включаючи структуру, перекати або рибу
Нова сторінка меню з швидким доступом до всіх функцій за допомогою одного пальця
Багатоекранний режим Multi-Window Displays - для вивчення можна виводити на дисплей до трьох опцій, одночасно переглядаючи карту, інформацію, отриману за допомогою CHIRP луна-локації і зображення DownScan Imaging
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Lowrance» в категории «Эхолот»
Показать все модели