Снят с производства
42783 грн.
Наличные:
42783 грн
Безнал:
51343 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lowrance ELITE-9 COMBO - Эхолот

Тип: Эхолоты/картплоттеры
Количество частот: 2
Диагональ дисплея: 9"
Тип дисплея: Цветной
Разрешение дисплея: 800 x 480 пикселей
Частота: 455 / 800 (DownScan Imaging), Low, Med, High (CHIRP), 50 / 83 / 200 (Narrow Band) кГц
Мощность передачи: 500 RMS Вт
Максимальная глубина: 914 м
Угол обзора: Для 83 кГц - 60 градусов, для 200 кГц - 20 градусов, для 455 кГц - 75 градусов, для
Читать полностью
Технічні параметри:

[B] Lowrance ELITE-9 COMBO - Ехолот [/ b]

Тип: Ехолоти / картплоттери
Кількість частот: 2
Діагональ дисплея: 9 "
Тип дисплея: Кольоровий
Роздільна здатність дисплея: 800 x 480 пікселів
Частота: 455/800 (DownScan Imaging), Low, Med, High (CHIRP), 50/83/200 (Narrow Band) кГц
Потужність передачі: 500 RMS Вт
Максимальна глибина: 914 м
Кут огляду: Для 83 кГц - 60 градусів, для 200 кГц - 20 градусів, для 455 кГц - 75 градусів, для 800 кГц - 45 градусів
Звукова сигналізація: Так
Відображення температури води: Є
Відображення швидкості ходу: Так
Визначення риби: Так
Автоізмененіе масштабу глибини: Є
Визначення щільності дна: Є
Наявність GPS: Є
Кількість збережених точок GPS: 3000
Підтримка карт пам'яті: microSD
Водонепроникність: Так (IPX7)
Підтримка протоколу NMEA: NMEA 2000
Розміри: 281 x 157 x 80 мм
Вага: 3.488 г
Комплект поставки: Комплект адаптерів для датчика, Набір кріплень

Новий ехолот / картплоттер Lowrance Elite-9 CHIRP з яскравим 9-ти дюймовим широкоформатним дисплеєм, з роздільною здатністю 800x480 оснащений технологією CHIRP (Compressed High-Intensity Radiated Pulse), на додачу до вже наявних Broadband Sounder і DownScan Imaging. CHIRP сонар має високу чутливість, забезпечує більш якісне дозвіл і чудову шумозаглушення, в результаті чого місця приманок і проживання риби можна побачити, що називається «неозброєним оком».

Нові Elite CHIRP легше і чіткіше розрізняють об'єкти у воді, забезпечують краще розділення об'єктів на великій глибині, чіткіше фіксують зображення риб навіть при русі човна на високій швидкості. Плюс до всього, наслідуючи технологію DownScan Imaging ехолоти Elite CHIRP відтворюють зрозуміле і докладне зображення структури поверхні дна вдобавок до системи Broadband Sounder.

Завдяки винятковим можливостям технології Lowrance DownScan Overlay, користувачі зможуть відтворювати отримується за допомогою DownScan Imaging зображення на екран вдобавок до даних ехолокації CHIRP або Broadband Sounder, отримуючи при цьому абсолютно приголомшливий результат: чітке зображення риби, що не зливається з навколишнім середовищем.

Вбудована 16-канальна антена GPS дає високу точність позиціонування з можливістю додаткового уточнення допомогою даних WAAS + EGNOS + MSAS (у зоні покриття).

Датчики Elite CHIRP мають частоту випромінювання 83/200/455/800 кГц, або 50/200/455/800 кГц з Hybrid Dual Imaging (HDI), тим самим відкриваючи можливість рибалити на глибинах 300 і 1000 м відповідно. В якості додаткових аксесуарів до приладів додаються бронзові HDI датчики, комплект адаптерів для датчика і набір кріплень. Elite-9 CHIRP, оснащений технологією NMEA 2000, завдяки чому, він приєднується до зовнішньої GPS-антени Lowrance Point-1 з вбудованим електронним компасом.

Вологозахищений роз'єм для карти пам'яті microSD служить для установки картографії серії Navionics Gold і C-Map Max-N. Доступний он-лайн сервіс Insight Genesis, користувачі якого можуть створювати власні карти з високою роздільною здатністю з особистих записів гідроакустичних журналів, вносячи дані про структуру і рослинності дна. Внутрішня пам'ять може зберігати до 3000 маршрутних точок, 100 маршрутів (до 100 маршрутних точок кожен) і 100 треків з можливістю повернення по них (до 10000 точок).

Особливості:

Безперервна розверстка від низьких до високих частот одним датчиком.
Збільшення ефективності застосування технології CHIRP з великою кількістю доступних датчиків, в тому числі Lowrance HDI Skimmer.
Суміщений режим відображення отриманих даних на одному екрані. DownScan Imaging в свою чергу забезпечить якісне і чітке зображення структури дна.
Надійна навігаційна система - високочутлива вбудована GPS-антена, сумісність з картами Navionics Gold і C-Map Max-N, з можливістю оновлення та завантаження нових карт за допомогою швидкісних карт пам'яті microSD (SDHC).
Можливість створення своїх власних карт з реальними даними гідролокатора, які Ви можете записувати за допомогою програми Insight Genesis.
Яскравий кольоровий широкий екран для виведення максимальної кількості необхідних даних і роботи в будь-яких умовах.
DownScan Imaging Overlay - ексклюзивна технологія накладення ськана DownScan Imaging на зображення отримане за допомогою технології ехолокації CHIRP.
ASP (Advanced Signal Processing) - система фільтрації перешкод. Знижує необхідність ручного налаштування параметрів для виявлення риби, збільшуючи при цьому різкість зображення структури і деталізацію поверхні дна.
Trackback - дозволяє прокрутити історію показань ехолота включаючи структуру, перекати або рибу.
Page Selector - нове спрощене меню, забезпечує швидкий доступ до будь-якої опції ехолота, задіюючи всього один палець.
Багатоекранний режим Multi-Window Displays - для вивчення можна виводити на дисплей до трьох опцій, одночасно переглядаючи карту, інформацію, отриману за допомогою CHIRP ехолокації і зображення DownScan Imaging.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Lowrance» в категории «Эхолот»
Показать все модели