Воздушный фильтр MANN CUK 29005


Нет в наличии
769 грн.
Наличные:
769 грн
Безнал:
923 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MANN CUK 29005 - Фильтр салона

Внешний диаметр: 264 мм
Внутренний диаметр вверху: 284 мм
Высота: 44 мм

В городской атмосфере содержится большое количество пыли - цветочной пыльцы, сажи и других мелких частиц, а также вредные для здоровья газы. С каждым годом увеличивается заболеваемость аллергией. В этих условиях все большее количество людей осознает потребность в кондиционировании и фильтрации воздуха в салоне
Читать полностью
Технічні параметри:

MANN CUK 29005 - Фільтр салону

Зовнішній діаметр: 264 мм
Внутрішній діаметр вгорі: 284 мм
Висота: 44 мм

У міській атмосфері міститься велика кількість пилу - квіткового пилку, сажі та інших дрібних частинок, а також шкідливі для здоров'я гази. З кожним роком збільшується захворюваність алергією. У цих умовах все більша кількість людей усвідомлює потребу в кондиціонуванні і фільтрації повітря в салоні автомобіля. В результаті зростає кількість машин, що випускаються з вбудованими фільтрами для салонів.

    У Німеччині фільтрами для салонів щодня оснащуються 10 000 автомашин, і ця тенденція зростає. Фірмові фільтри MANN для салонів дуже високо цінуються автовиробниками.

    Салонні фільтри MANN видаляють з повітря практично всю квітковий пилок та інші небажані частки, а також шкідливі гази (комбіновані фільтри adsotop®), покращуючи, таким чином, мікроклімат в салоні автомобіля. Це особливо важливо для людей, які страждають від алергії, астми, для дітей.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MANN» в категории «Воздушный фильтр»
Показать все модели