Дворник каркасный BOLID Special 16/400 40400


Заканчивается
35 грн.
Наличные:
35 грн
Безнал:
42 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BOLID Special 16/400 40400 - Каркасная щетка

Дворники BOLID Special имеют каркасную основу с большим количеством точек прижима к ветровому стеклу. Это обеспечивает плотное прилегание и равномерное очищение по всей площади поверхности.
Металлический каркас дворника покрыт специальной краской, которая защищает его от коррозии. Благодаря независимому механизму коромысел, деформация одного края стеклоочистителя не приводит к деформации
Читать полностью
Технічні параметри:

BOLID Special 16/400 40400 - Каркасна щітка

Двірники BOLID Special мають каркасну основу з великою кількістю точок притиску до вітрового скла. Це забезпечує щільне прилягання і рівномірне очищення по всій площі поверхні.
Металевий каркас двірника покритий спеціальною фарбою, яка захищає його від корозії. Завдяки незалежному механізму коромисел, деформація одного краю склоочисника не призводить до деформації протилежного краю.
Особливу увагу слід приділити гумці склоочисника. Вона зроблена з двох, різних по жорсткості, шарів гуми. М'яка верхня частина гумки необхідна для рівномірного ходу без шуму і скрипів, а жорстка нижня частина, з мікрокантом, забезпечує ретельне очищення від різних видів забруднень. Це дозволило добитися однаково якісного очищення скла при русі щітки в обидві сторони.
Ще одна характерна особливість BOLID Special полягає в можливості заміни гумки, без заміни всього двірника. Це вкрай зручно і економічно вигідно, адже склоочисники є витратним матеріалом в автомобілі, і рекомендується їх міняти не рідше ніж два рази на рік. Хоча при інтенсивній експлуатації цей період може стати трохи меншим.

Длина
400 (мм)
Тип
Дворник каркасный
Расположение
задние, передние
В упаковке
1 (шт)
Крепление
Hook
Сезонность
лето+зима
Особенности
замена резинки
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BOLID» в категории «Дворники»
Показать все модели