Дворник бескаркасный BOLID All Season 18/450 30450


Есть в наличии (1-2 дня)
53 грн.
Наличные:
53 грн
Безнал:
64 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BOLID All Season 18/450 30450 - Бескаркасная щетка

Бескаркасные дворники BOLID All Season относятся к бюджетному классу дворников. Благодаря бескаркасной конструкции, они практически не подвергается коррозии и обледенению, это делает возможным их использование при минусовой температуре окружающей среды. Особое внимание следует уделить металлической пластине, которая находится под пластиковым кожухом, она плотно прижимает щетку к ветровому
Читать полностью
Технічні параметри:

BOLID All Season 18/450 30450 - Безкаркасна щітка

Безкаркасні двірники BOLID All Season відносяться до бюджетного класу двірників. Завдяки безкаркасній конструкції, вони практично не піддаються корозії і обмерзанню, це робить можливим їх використання при мінусовій температурі навколишнього середовища. Особливу увагу слід приділити металевій пластині, яка знаходиться під пластиковим кожухом, вона щільно притискає щітку до вітрового скла по всій площині незалежно від радіуса кривизни.
На зовнішній частині двірника розташований симетричний спойлер, він збільшує притиск до скла на великій швидкості, за рахунок правильного заломлення зустрічного потоку повітря. За рахунок цього щітки не деренчать і не проскакують, при роботі на великій швидкості.
Лезо щітки склоочисника виконано з каучуку, він не вступає в реакцію з агресивними компонентами рідини омивача, і не руйнується під впливом сонячних променів. Відрізняється своєю довговічністю. Спеціальне, графітове, напилення запобігає скрипу при русі склоочисника, і додатково захищає каучук від впливу навколишнього середовища.
Рекомендується робити заміну склоочисника не менше ніж два рази на рік. Частота заміни безпосередньо залежить від інтенсивності їх використання. Якщо двірники стали видавати неприємний звук або залишати деякі області скла неочищеними, значить, їх ресурс вже вичерпано і вони підлягають заміні.

Длина
450 (мм)
Тип
Дворник бескаркасный
Расположение
передние
В упаковке
1 (шт)
Крепление
Hook
Сезонность
лето+зима
Особенности
-
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BOLID» в категории «Дворники»
Показать все модели