Аккумулятор для портативных устройств Powertraveller Powermonkey Explorer 2 Matt Black (PMEXP2-003)


Нет в наличии
2742 грн.
Наличные:
2742 грн
Безнал:
3291 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Аккумулятор для портативных устройств Powertraveller Powermonkey Explorer 2 - Matt Black (PMEXP2-003)

Аккумулятор для портативных устройств Powertraveller Powermonkey Explorer 2 - Matt Black (PMEXP2-003) отличается от предыдущей версии наличием солнечной батареи. Складная солнечная батарея позволяет осуществить зарядку аккумулятора в полевых условиях. Емкость батареи составляет 6000 мА/ч. Изготовлен аккумулятор в водонепроницаемом корпусе
Читать полностью
Технічні параметри:

Акумулятор для портативних пристроїв Powertraveller Powermonkey Explorer 2 - Matt Black (PMEXP2-003)

Акумулятор для портативних пристроїв Powertraveller Powermonkey Explorer 2 - Matt Black (PMEXP2-003) відрізняється від попередньої версії наявністю сонячної батареї. Складна сонячна батарея дозволяє здійснити зарядку акумулятора в польових умовах. Ємність батареї становить 6000 мА/год. Виготовлений акумулятор у водонепроникному корпусі з алюмінію. Ємності буде досить для повної зарядки двох-трьох смартфонів.
Для зарядки портативної батареї передбачено два кабелі MicroUSB, які володіють герметичними заглушками. Акумулятор обладнаний невеликим інформативним екраном, який показує рівень залишкової ємності. Сама портативна батарея може заряджатися від мережі або від сонячних панелей типу Solargorilla.
Вихідна напруга акумулятора складає 5 В. Вихідний струм - 2 А, що дозволяє здійснювати швидку зарядку різних електронних пристроїв. Невеликий розміри (87 x 45 мм) і невелика вага (286 г) роблять пристрій більш зручним у застосуванні.
Акумулятор для портативних пристроїв Powertraveller Powermonkey Explorer 2 - Matt Black - це відмінне рішення для користувачів, які люблять екстремальний відпочинок. Міцний корпус стійкий до механічних впливів і до перепадів температур.

Вес
0.286 (кг)
Длина
87 (мм)
Емкость аккумулятора
6000 (мАч)
Индикация заряда
ЖК дисплей
Ток заряда
2 (А)
Функции и оснащение
солнечная батарея
Ширина
45 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Powertraveller» в категории «Аккумулятор для портативных устройств»
Показать все модели