Нет в наличии
886 грн.
Наличные:
886 грн
Безнал:
1063 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood MS12 - Выносной динамик-микрофон к радиостанциям Kenwood

Выносной динамик-микрофон к радиостанциям Kenwood ориентирован на интенсивную эксплуатацию в зашумлённых условиях. Радиообмен может осуществляться без необходимости снимать радиостанцию с пояса.
Конструктивно выносной динамик-микрофон выполнен из ударопрочной пластмассы в виде плоской тангенты со встроенным динамиком-микрофоном и клавишей РТТ. Большая кнопка РТТ
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood MS12 - Виносний динамік-мікрофон до радіостанцій Kenwood

Виносний динамік-мікрофон до радіостанцій Kenwood орієнтований на інтенсивну експлуатацію в зашумлений умовах. Радіообмін може здійснюватися без необхідності знімати радіостанцію з пояса.
Конструктивно внесений динамік-мікрофон виконаний з ударопрочной пластмаси у вигляді плоскої тангенти з вбудованим динаміком-мікрофоном і клавішею РТТ. Велика кнопка РТТ розташована на правій бічній поверхні тангенти. Потужний динамік забезпечує чутність в приміщеннях з підвищеними фоновими шумами. Чутливий мікрофон дозволяє здійснювати передачу голосу на відстані до 30см від тангенти.
Затиск, розташований на тильній стороні тангенти, надійно кріпиться на лацкані одягу або плечі користувача, дозволяючи розташувати дінамік- мікрофон в зручному для користувача місці.
Вітою, стійкий до багаторазових вигинів провід чорного кольору забезпечує інтенсивну експлуатацію. При роботі в сильно зашумленной середовищі передбачено гніздо для підключення зовнішнього навушника (гніздо 2,5мм)
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели