Отвертка с насадками Alloid ОУ-7П


Есть в наличии (1-2 дня)
93 грн.
Наличные:
93 грн
Безнал:
112 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid ОУ-7П - Отвертка реверсионная (8 пр.)

Отвертка трещоточная с набором бит от Alloid. Данная компания является дочерним брендом достаточно известного отечественного производителя Vitol. Количество насадок – 7 штук. Посадочный квадрат - 1/4". Длина лезвия - 50 мм.
Отвертка является разновидностью ручного слесарного инструмента, используемая для завинчивания/отвинчивания различных шлицевых крепежных изделий (саморезы, винты,
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid ОУ-7П - Викрутка реверсна (8 пр.)

Викрутка трещіточна з набором біт від Alloid. Дана компанія є дочірнім брендом досить відомого вітчизняного виробника Vitol. Кількість насадок - 7 штук. Посадковий квадрат - 1/4 ". Довжина леза - 50 мм.
Викрутка є різновидом ручного слюсарного інструменту, що використовується для загвинчування/відгвинчування різних шліцьових кріпильних виробів (саморізи, гвинти, шурупи і т.п.). Трещіточні викрутки є модернізованою різновид класичної викрутки. Основною відмінністю і перевагою перед іншими типами є храмовий механізм. Він розташований всередині рукояті. Його суть в тому, що він дозволяє осі прокручуватися в одну сторону, і стопорить її при прокручуванні в іншу. Це значно збільшує швидкість роботи і зменшує навантаження, яку вона надає на кисть в процесі.
Тріскачка укомплектована набором біт з семи предметів найбільш часто зустрічаються розмірів. Біти розташовані на гумовому кільці. Яке, в свою чергу, закріплено на лезі. Таке технологічне рішення дозволяє швидко міняти насадку без витрати часу на пошуки потрібного розміру.
Рукоять ОУ-7П ергономічна. Виконана з двох матеріалів - гуми і пластики. Пластик надає жорсткості всієї конструкції, в той час як вставки з гуми збільшує зчеплення між долонею оператора і викруткою. Самі вставки рельєфні, що також підвищує показник зчеплення.
Даний інструмент замінює цілий набір викруток. Буде цікавий як професіоналам займаються електромонтажними роботами, так і домашнім майстрам, які використовують такого роду інструмент в побуті.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
реверсионные
Наконечник
под биты

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Отвертка»
Показать все модели